24. 6. 2017 sháníme fotografa - HRAD Šternberk

Dobrý den, sháníme na rychlo fotografa, na focení obřadu a poobřadních fotek. Focení by probíhalo na Hradě Šternberk (morava) , a obřad je na 10:00 hodin. Prosím Vás o Vaše cenové nabídky a případně jiných možnosti. Upřednostníme výhodnější cenu, jelikož jsme mladý pár čekající rodinu a nové bydlení. :-) Mockrát Vám děkuji a budeme se na případné nabídky moc těšit :) Schovánková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Dobrý den, děkuji, bohužel mi zprávička zatím nedošla, mohu poprosit znovu? Děkuji mockrát. Schovánková :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máte zprávu. Mějte se... Martin
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý večer, do Šternberka to mám necelých 15minut. Pokud se Vám budou líbit moje fotky, tak cena se Vám bude myslím také zamlouvat :-). Více informací posílám do zpráv, hezký večer.
Odpovědět
Dobrý den na mých webových stránkách naleznete ceník .. Váš termín mám volný tudíž vám mohu být k dispozici neváhejte mě kontaktovat krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Velký pozor na tuto "fotografku", která se svou kolegyní neváhala vzít si z mého webu MOJE fotografie a vydávat je za své viz přiložený screenshot (všechny svatební fotografie jsem fotil já).
Odpovědět
Dobrý den, již pana fotografa máme, děkuji mockrát za nabídky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?