22.5.2021 fotograf do 10.000,- Ústecký kraj

Zdravím, hledáme svatebního fotografe z Ústeckého kraje. Nejlíp kdyby jeho honorář byl do 10.000,- + cestovné. Chápu, že pro někoho je to nízká částka, ale máme menší svatbu (30 hostů) , obřad nebude hned ráno a večerní zábavu již nemusím mít profi nafocenou (očekávám, že budou hosté již dost opilý). Je mi jasné, že nafotit to je ta nejmenší práce, ale přesto doufám, že se někdo takový najde. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Koukněte ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu rádi nafotíme. Jestli se vám bude líbit naše tvorba, dejte určitě vědět 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@marusiav Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marusiav Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nějaké zkrácené focení by se možná vešlo :-) Když tak mrkněte na moje stránky, kde mám základní info. S pozdravem Vít Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@marusiav Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?