21.8.2015 Špindlerův mlýn Hotel Bedřiška

28. kvě 20158

Shánim kvalitního fotografa/ku na celodenní foceni svatby malé svatby ve Špindlerově mylně. Cca 22 lidi.

• Dobrý den,

termín bychom volný měli. Pokud by Vás zaujala naše práce (více najdete na našem facebooku, web není aktuální), ozvěte se 😉

Filip a Linda

• Krásný den,

dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku 🙂

Hezký den,

Svačinová Sylvie

• Pěkný den,
    dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií.
    Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé).

Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Pro více informací o mne a více mé tvorby navštivte můj web. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola

• Dobrý den, Váš termín mám volný.

Mé portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo na odkazu pod tímto textem.

S pozdravem, Honza

• Dobrý den,

taky se připojuji s nabídkou. Budu rád, když se kouknete na mé portfolio zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník.

Mějte se hezky a budu se těšit na případnou spolupráci

Radim Hájek

• Dobry den, hlásíme zatím volno. Můžete mrknout k nám na web, jestli se bude naše práce líbit.
    Přejeme pohodový den.
    J+P Nejedlí

• Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný...S pozdravem Robin.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Holka s foťákem v ruce. Fotím život. Chci, aby focení bylo víc než výsledný fotky, aby to byl zážitek :]
    Jmenuju se Ondra a jsem svatební fotograf z Brna.