21.8.2015 Špindlerův mlýn Hotel Bedřiška

Shánim kvalitního fotografa/ku na celodenní foceni svatby malé svatby ve Špindlerově mylně. Cca 22 lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín bychom volný měli. Pokud by Vás zaujala naše práce (více najdete na našem facebooku, web není aktuální), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku :-) Hezký den, Svačinová Sylvie
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Pro více informací o mne a více mé tvorby navštivte můj web. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo na odkazu pod tímto textem. S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky se připojuji s nabídkou. Budu rád, když se kouknete na mé portfolio zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. Mějte se hezky a budu se těšit na případnou spolupráci Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, hlásíme zatím volno. Můžete mrknout k nám na web, jestli se bude naše práce líbit. Přejeme pohodový den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný...S pozdravem Robin.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?