Menu Forum

21.8.2015 Špindlerův mlýn Hotel Bedřiška

28. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
marcuccio (28 r.)
Registroval se 28. května 2015 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 1988
fotoportrét
fotoportrét
marcuccio (28 r.)
Registroval se 28. května 2015 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 1988
 Shánim kvalitního fotografa/ku na celodenní foceni svatby malé svatby ve Špindlerově mylně. Cca 22 lidi.
28. kvě 2015 v 00:21  •  Svatba byla v srpnu 1988  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám volný.

Mé portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo na odkazu pod tímto textem.

S pozdravem, Honza
28. kvě 2015 ve 12:16  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín bychom volný měli. Pokud by Vás zaujala naše práce (více najdete na našem facebooku, web není aktuální), ozvěte se ;)

Filip a Linda
28. kvě 2015 v 08:03  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

Krásný den,

dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku emoticon

Hezký den,

Svačinová Sylvie
28. kvě 2015 v 09:07  •  www.zachovamezazitky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií.
Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé).

Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
28. kvě 2015 v 09:39  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Pro více informací o mne a více mé tvorby navštivte můj web. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
28. kvě 2015 v 10:42  •  www.linnette.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

Foto a video - Region Brno
12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

taky se připojuji s nabídkou. Budu rád, když se kouknete na mé portfolio zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník.

Mějte se hezky a budu se těšit na případnou spolupráci

Radim Hájek
28. kvě 2015 ve 12:37  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, hlásíme zatím volno. Můžete mrknout k nám na web, jestli se bude naše práce líbit.
Přejeme pohodový den.
J+P Nejedlí
28. kvě 2015 ve 13:49  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný...S pozdravem Robin.
28. kvě 2015 v 17:58  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí