2.7.2016 Fotograf

Dobry den, hledame fotografa na 2.7.2016 - Rychnov nad Kneznou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@ktwedding Dobrý den, info Vám posílám do vaší pošty
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@ktwedding Dobrý den. Váš termín mám volný. Ukázky a ceník najdete pod příspěvkem. V případě zájmu mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
@ktwedding Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a rád za Vámi přijedu. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno ještě mám. Podívejte se prosím na naše krásné záběry na stránkách, které vás jistě osloví. Budu se těšit na setkání. Zdraví Mirka Bendová
Odpovědět
Dobrý den, děkujeme za všechny nabídky. Fotografa jsme již vybrali. Pěkný den, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@ktwedding Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?