Menu Forum

18.8.2018 fotograf Moravskoslezský kraj 😉

4. led 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
lindakleinova
1
Registrovala se 22. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Opava.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
    Jilešovice, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
lindakleinova
1
Registrovala se 22. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Opava.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
    Jilešovice, Region Opava
 Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda je tady nějaký dobry fotograf který má volno 18.8.2018. emoticon
8. říj 2017 ve 14:11  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
10
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

10
 Dobrý den,
Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem).

Přeji krásný den.
S pozdravem Lukáš.
8. říj 2017 ve 14:16  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Krásné jarní focení sympatického páru Evči a Ondry ve Vrtbovské zahradě v Praze https://www.youtube.com/watch?v=tMp0C0-jpKU”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

11

“Krásné jarní focení sympatického páru Evči a Ondry ve Vrtbovské zahradě v Praze https://www.youtube.com/watch?v=tMp0C0-jpKU”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, Váš svatební termín mám volný emoticon
Hezký den
S pozdravem, Robin.
8. říj 2017 v 16:19  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit.

Lukáš
8. říj 2017 v 16:25  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
katerinabarvirova (22 r.)
Káťa Barvířová – svatební fotografka
Káťa Barvířová PRO

25

“14.7. VOLNÝ TERMÍN! :) MOC RÁDA SE S VÁMA DOMLUVÍM!”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
katerinabarvirova (22 r.)
Káťa Barvířová – svatební fotografka
Káťa Barvířová PRO

25

“14.7. VOLNÝ TERMÍN! :) MOC RÁDA SE S VÁMA DOMLUVÍM!”
(Před 2 týdny)

Dobrý den! Zatím nemám obsazeno ! emoticon
koukněte na web a pošlete mejla emoticon

Mějte se krásně,
Káťa
8. říj 2017 v 16:25  •  www.opuntiaphoto.com/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, posouzení je na Vás a kdyby to dobře dopadlo emoticon, termín mám v současné chvíli volný. Zaujme-li Vás má práce, rád zodpovím všechny dotazy.

Standa Matouš
8. říj 2017 v 17:22  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elin...ka
4
Registrovala se 3. října 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Spojené království.
  • Svatba byla 16. září 2017
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
elin...ka
4
Registrovala se 3. října 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Spojené království.
  • Svatba byla 16. září 2017
    Region Ostrava
 Marta Molek emoticon
8. říj 2017 v 17:25  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
inter071
Registrovala se 28. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Český Těšín, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
inter071
Registrovala se 28. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Český Těšín, Česká republika.
 Pan Mžik
8. říj 2017 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (34 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, nabízím slevu 2000 Kč na termíny 14.7.2018, 21.7.2018 a ostatní volné červencové termíny. Stačí žádat slevu "bereme se v červenci" po obdržení ceníku. Zdraví Jakub”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (34 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, nabízím slevu 2000 Kč na termíny 14.7.2018, 21.7.2018 a ostatní volné červencové termíny. Stačí žádat slevu "bereme se v červenci" po obdržení ceníku. Zdraví Jakub”
(Před 5 dny)

Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde.
8. říj 2017 ve 20:32  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
backovi
Pavel Backa - Fotograf
Pavel Backa PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
6
fotoportrét
fotoportrét
backovi
Pavel Backa - Fotograf
Pavel Backa PRO

6
 Zdravím,
také mám v daném termínu volno. Více informací jsem poslal do zprávy emoticon

Pavel
8. říj 2017 ve 21:27  •  backovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ispfoto
Josef Mohyla - fotograf
PRO

5

“Budu tady postupně vytvářet reportáž ze svatebních reportáží. Věřím, že z těchto vybraných fotografií získáte kladný názor na moji práci a tak se těším, že tady časem přidám i Vaše fotečky.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ispfoto
Josef Mohyla - fotograf
PRO

5

“Budu tady postupně vytvářet reportáž ze svatebních reportáží. Věřím, že z těchto vybraných fotografií získáte kladný názor na moji práci a tak se těším, že tady časem přidám i Vaše fotečky.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
8. říj 2017 ve 22:01  •  ispfoto.cz/piwigo/index.php?/category/172  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (32 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 661 příspěvků, 12 alb a 23 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (32 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 661 příspěvků, 12 alb a 23 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Za nás rozhodně doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme maximálně spokojeni. Jestli má ještě váš termín volný, netuším, ale určitě stojí za to se ho zeptat ;)
9. říj 2017 ve 12:21  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtekkrtecek
1
Registrovala se 27. července 2012 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
krtekkrtecek
1
Registrovala se 27. července 2012 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Ostrava.
 Musím doporučit pana Jána Senčáka-opravdu člověk,který tomu rozumí,má náherné fotografie,kde se snaží zachytit krásu okamžiku i lásku daného páru, atmosféru celého svatebního dne.Jeho fotografie jsou s nápadem, umí zachytit nádherně barvy, pan Senčák je navíc velice příjemný člověk a umí poradit.
9. říj 2017 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, tento termín mám volný, mrkněte ke mně na stránky emoticon

S pozdravem

Martin Hnátek
14. říj 2017 v 11:54  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

@lindakleinova Dobrý den, termín 18.8.2018 mám stále volný. Pro více informací navštivte můj profil nebo web emoticon Budu ráda, když se ozvete.

Krásný den,
Skupieňová Kateřina
14. říj 2017 ve 14:09  •  www.fotokate.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

14. říj 2017 ve 14:12  •  www.fotokate.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (41 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

3

“Dobrý deň, na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Cena platí pri objednávke do konca roku 2017. Pri objednaní v roku 2018 už cena 8000 Kč. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Teším sa na spoluprácu s vami. tomas”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (41 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

3

“Dobrý deň, na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Cena platí pri objednávke do konca roku 2017. Pri objednaní v roku 2018 už cena 8000 Kč. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Teším sa na spoluprácu s vami. tomas”
(Před 8 měsíci)

Dobrý deň,
budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile.

Prajem pekný deň.
tomas
2. lis 2017 v 16:17  •  tomashlavac.format.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 6 měsíci)

@lindakleinova
Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
29. pro 2017 ve 22:53  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielamj (27 r.)
Registrovala se 3. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
danielamj (27 r.)
Registrovala se 3. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Ostrava
 Já mám dobrou zkušenost s Janem Lipinou. Má podle mě příjemný styl a současně se dokáže maximálně přizpůsobit vašim požadavkům.
2. led ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, @lindakleinova

Rádi pro Vás zařídíme vše okolo:

- FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz!
- VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfYYthFSU&t=55s
- FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany).
- v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den!

Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK0bKfkGce3Ew

Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

S přáním krásné svatby,
Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video emoticon
4. led ve 14:40  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. led ve 23:53 • rozmanitosti
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
20. led v 17:26 • ctibab