18.8.2018 fotograf Moravskoslezský kraj 😉

Profilova fotka
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda je tady nějaký dobry fotograf který má volno 18.8.2018. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný :) Hezký den S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Dobrý den! Zatím nemám obsazeno ! :) koukněte na web a pošlete mejla :) Mějte se krásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posouzení je na Vás a kdyby to dobře dopadlo :-), termín mám v současné chvíli volný. Zaujme-li Vás má práce, rád zodpovím všechny dotazy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Marta Molek :-)
Odpovědět
Pan Mžik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také mám v daném termínu volno. Více informací jsem poslal do zprávy :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Za nás rozhodně doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme maximálně spokojeni. Jestli má ještě váš termín volný, netuším, ale určitě stojí za to se ho zeptat ;)
Odpovědět
Musím doporučit pana Jána Senčáka-opravdu člověk,který tomu rozumí,má náherné fotografie,kde se snaží zachytit krásu okamžiku i lásku daného páru, atmosféru celého svatebního dne.Jeho fotografie jsou s nápadem, umí zachytit nádherně barvy, pan Senčák je navíc velice příjemný člověk a umí poradit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, mrkněte ke mně na stránky :) S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
@lindakleinova Dobrý den, termín 18.8.2018 mám stále volný. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
@lindakleinova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Já mám dobrou zkušenost s Janem Lipinou. Má podle mě příjemný styl a současně se dokáže maximálně přizpůsobit vašim požadavkům.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @lindakleinova Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?