18.8.2018 - fotograf - jižní Čechy (prachaticko)

Hezký večer, prosím nenašel by se nějaký fotograf, který by nafotil náši svatbu 18.8.2018? Budu vděčná za každou odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda přijedu vyfotit vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak, cena se odvíjí od toho, co požadujete. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Mám volno :) Napišme si!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, když moje fotografie budou to pravé, neni problém se domluvit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám ke kolegům. Termín mám volný a rád Vám v případě zájmu budu k dispozici. Více fotografií včetně informací najdete na mých stránkách. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Lucy, Váš termín svatby mám volný. Moc ráda nafotím vaši svatbu. Určitě se ozvěte a domluvíme se. Jsem z Jižních Čech. Mrkněte na můj profil a rozpracovaný web :). Děkuji. Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám překvapivě stále volný. Budu od vás 60 km, což není tak daleko. Ráda přijedu. Pokud vás zaujmou moje fotografie, neváhejte napsat či zavolat ;-) . Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?