18.8.2018 Divišov

Dobrý den, sháním fotografku/fotografa na focení naší svatby, která proběhne 18.8.2018 na zámku Třebešice u Divišova. Rádi bychom focení od příprav nevěsty a ženicha až po večerní veselí. Cena do 10 000 Kč.Můžete mi, prosím, někoho doporučit? Děkuji, Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit, jsem Vám plně k dispozici. Cenu za celý den mám lehce nad Váš požadavek, záleží na tom, co přesně budete očekávat. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @zmaph Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud by se vám bude líbit můj styl focení, tak mne prosím kontaktujte. Ve vašem termínu svatby jsem vám k dispozici. Hezký den, Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, napsal jsem vám zprávu :-) Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
@zmaph Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost, mé portfolio se nachází na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?