17.9.2016 hledáme fotografa - JČ, Českobudějovicko

Dobrý den, hledáme na svatbu dne 17.9.2016 v okolí Č. Budějovic fotografa/fotografku... Uvítáme přímo nabídky anebo tip na někoho, kdo umí nafotit opravdu krásné a originální fotografie... Děkujeme všem...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý pozdní večer, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace zasílám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@fossil1 Dobrý večer, já už mám termín obsazený, tak nenabízím, ale zkuste Evu Albrechtovou z ČB.
Odpovědět
Profilova fotka
@fossil1 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu. Termín 17.9. mám ještě volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také neobsazen a rád Vám svatbu nafotím. Dojezd není problém. Vše podstatné včetně portfólia najdete u mě na webu. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Jsem fotografka přímo z CB. Mam tento termín volný a rada nafotím Vaši svatbu, foto a ceník můžete najít na strankach.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, rád přijedu. posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud netrváte přímo na fotografovi z ČB, tak Vám můžu nabídnout volný termín. Na svatby jezdím po celé republice i do zahraničí. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby, termín mám ještě volný, jsem přímo z Č. Budějovic více info o mojí práci a aktuální ceník naleznete na našem webu anofoto s přáním pěkného dne Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vaši svatbu vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Originální fotky, to umím. Krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, můžeme se srazit na nezávazné předsvatební schůzce, vše probereme a pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních fotografií, aby to na svatbě nebyl takový šok. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu Více info na webu a FB Krásnou svatbu přeji Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@fossil1 Dobrý den, stále mám váš termín volný. Narodila jsem se v ČB a jezdím tam velmi často. Pokud vás moje práce zaujme, ráda se s vámi sejdu, proberu s vámi váš svatební den, a ukáži vám tištěnou podobu mých fotografií. Co vy na to? Ceník vám zasílám do IP, doprava v ceně. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalejší a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?