17.8.2013, svatební fotograf z Prahy a okolí, doporučte

Doporučíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín se mi shodou okolností minulý týden uvolnil :-) Budu ráda, když se podíváte na můj web a případně se ozvete. S pozdravem...
Odpovědět
@fotografkavhm Dobrý den, podívám se, děkuji..
Odpovědět
@fotografkavhm dobry den, smim se zeptat, zda mate volny termin 28.9. a zda byste me mohla odkazat na Vas cenik? Dekuji
Odpovědět
spíš bych raději na toho 17.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby svatebního fotografa, nahlédněte prosím. Hodně štěstí s výběrem. Hezký den Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím přispět se svou nabídkou svatebního fotografování. Budu potěšen, pokud nahlédnete na můj profil a webové stránky. Přeji krásný den.
Odpovědět
hledám fotografa na 17.8. Praha a okolí, který fotí podobným stylem viz. foto níže..
Odpovědět
@starkova123 Najde se někdo takový?
Odpovědět
najde: zkus www.fotovlcek.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Vámi požadovaný termín mám volný. Prosím podívejte se na můj profil. Budu rád, pokud Vás mé fotografie zaujmou. Matěj
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 Zkuste mrknout ke me :) Termin mam jako jediny srpnovy volny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný, mám odfoceno řadu svateb, nabízím profesionální techniku, přístup a kreativní a originální fotografie:) Více na webu a na profilu.
Odpovědět
Článek se načítá
@iva_mazgutova_profi_fotograf Děkuji, podívám se a kontaktuji Vás..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ,jestli nemate jeste vybrano ,taky mam volny termin :) a v dane terminu jsem v Praze :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?