16.9.2017 fotograf Jeseník

Dobrý den, doporučili byste šikovního fotografa z okolí Jeseníku,Krnova, Šumperka a okolí. Svatba 16.9.2017, děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. Portfolio najdete na mých stránkách. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré info najdete na mém webu:) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád přijedu, v Jeseníku jsem již fotil několikrát, krásné místo. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
@vnedb Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Ukázku mé práce a další informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Moc děkuji za nabídky, máme vybráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?