16.6.2017 v Praze ve Vršovickém zámečku

Bylo by to na cca 5-6h. Obřad je v 11:30 Mám tento termín obsazený a přišla poptávka, tak mohu přeposlat na někoho kontakt. Díky, Pavel Dufek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, my máme volno, druhý den fotíme v Kolíně, tak by cestovné nebylo tak vysoké.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud mi napíšete více informací k Vaší svatbě, mohu Vám sestavit balíček a cenu přesně na míru podle Vašich požadavků k Vaší spokojenosti, a to v případě, že byste si žádný balíček tak, jak je sestaven nevybrali. Je možné sestavit cenu individuálně, vždy se dohodneme, nebojte se 😊 Ceník Vám mohu zaslat do mailu! Nyní mám akci First Minute – pokud si objednáte Váš termín do konce února, dostanete slevu na balíček 10 % nebo dopravu zdarma! S pozdravem Matzke Vít
Odpovědět
Profilova fotka
@vit_matzke_vmfotocz To ale není moje svatba :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud předáte klientce kontakt i na mě budu ráda :) Termín mám zatím volný. Jsem přímo z Prahy. Děkuji a přeji Vám úspěšnou svatební sezónu! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebni_foto_pro_vas Díky moc, přeposílám. Také přeji hodně úspěchů! Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@paveldufek Děkuji! :) D.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky všem co smysluplně odepsali. Odkazy na web jsem odeslal. Tak ať to někomu klapne ;-) P. [už sem nepište nabídky a ani do zpráv]
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel_dufek Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojta P.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel_dufek Pavle, volno, diky! H
Odpovědět
Profilova fotka
Též volno, též z Prahy. 7500,- Děkuji předem za předání kontaktu. http://www.evalkova.cz/fotky/2_Svatba...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@pavel_dufek Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?