Menu Forum

13000 Kč za 10 hodin práce 2 fotografů, je to hodně?

29. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanczi (28 r.)
9
Registrovala se 4. října 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. července 2014
    Kalikovský Mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
hanczi (28 r.)
9
Registrovala se 4. října 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky emoticon Chtěla jsem se zeptat jestli se Vám zdá hodně peněz za fotografa, když budou dva a budou fotit cca 10hod., tak celková cena bude 13000 Kč??? Mimochodem fotky nádherné... emoticon (Přítelovi se to zdá hrozně moc...)
28. bře 2014 v 18:44  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lemona
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 526 příspěvků. Má 4 přátele. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lemona
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 526 příspěvků. Má 4 přátele. Praha, Region Praha.
 To za rovnou dva fotografy rozhodně přemrštěná cena není.
28. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@hanczi Nemyslím si, že je to za foto služby přemrštěná cena. emoticon
28. bře 2014 v 19:16  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den,
cena je přiměřená. Důležité je jak pracují fotografové a jak budou vypadat výsledné fotografie. Proč chcete dva fotografy? A proč chodí fotografovat ve dvou?
s pozdravem
28. bře 2014 v 19:20  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
palomitacheca
97
Registrovala se 20. října 2011 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků. Má 88 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
palomitacheca
97
Registrovala se 20. října 2011 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků. Má 88 přátel. Region Praha.
 @hanczi my meli jednoho fotografa na 4 hodiny a platili jsme pres 8000Kc. Za 2 fotografy na 10 hodin je to urcite super cena emoticon jestli se vam fotky libi, tak bych nevahala.
28. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Přítel by asi chtěl, aby to udělali zadarmo ne? emoticon Někdy ty názory fakt nechápu. Ono to není jen o tom to vyfotit, ale i umět zpracovat a naopak se mi zdá za dva lidi a celodenní focení cena docela nízká. Takové peníze bere v dnešní době jeden kvalitní fotograf, natož dva...
28. bře 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanczi (28 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
hanczi (28 r.)
9
 @svatebni_fotografka Jsou to manželé a rovnou fotí ve dvou... cituji: "Máte 2x více fotek za jednu cenu, ani tak nejde o množství, jako spíše o to, že máte třeba více zachycených okamžiků z různého úhlu pohledu. A hlavně jistota, že se nic nepromešká." což mi přijde docela logické a navíc jelikož se přítel bude připravovat jinde než já tak z příprav budeme mít každý fotky.. emoticon
28. bře 2014 ve 20:47  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Dnes jedna jarní svatba Ivanky a Honzíka, na kterou bych málem zapomněl. Obřad i hostina probíhali v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Koukněte na jejich klip! https://vimeo.com/186380698”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Dnes jedna jarní svatba Ivanky a Honzíka, na kterou bych málem zapomněl. Obřad i hostina probíhali v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Koukněte na jejich klip! https://vimeo.com/186380698”
(Před 4 týdny)

@hanczi Je to běžná cena. Dobrý fotograf nehraje na množství fotek, ale především na různorodost a kvalitu záběrů. Na report ze svatby stačí v pohodě 200 fotek. Těch TOP záběrů je ale vždycky mnohem míň. Takže nehleďte na to že budete mít od dvou fotografů 2x tolik záběrů za jednu cenu, protože ve výsledku budou záběry velmi podobné a tím i nezajímavé. I jeden zkušený fotograf nic nepromešká. Výhodou je tedy pouze to, že jeden může fotit oblékání u Vás a druhý u ženicha. Po zbytek dne je druhý fotograf už více méně zbytečný.
28. bře 2014 ve 20:59  •  www.svatebnivideo.majek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

Cena je přiměřená, pokud je tam kvalita, tak klidně i za jednoho fotografa.
Souhlasím s příspěvkem "nademnou" , kvalita by měla přesáhnout kvantitu. 1000 fotek ze svatby si za rok už stejně nikdo neprohlédne, zato si každý rád nechá na očích pár fakt luxusních kousků. Ono se to nezdá, ale nejsou to zas tak hlehce vydělané peníze, pokud mají fotky za něco stát, stráví nad jejich editací fotograf spoustu času u pc.
28. bře 2014 ve 22:08  •  www.fotorande.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Je to hodně dobrá cena, ještě ale záleží na kvalitě fotografií.

@video_majek já brávám druhého foťáka na větší svatby, kdy chceme pokrýt víc situací a mít víc záběrů, např. když je ženich na jiném místě, fotky obřadu z balkónu, fotky příprav tabule atd. Takže bych to tak neglobalizoval, někdy je skutečně lepší, když pracují dva lidé, záleží vždy na svatbě a na nárocích klienta. Mrkněte se na fotky Kamila Saliby a Simony Smrčkové, ti pracují ve dvou a jejich práce patří k TOP u nás. A také si za to nechají podle zásluhy zaplatit.
29. bře 2014 ve 20:57  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí