1. výročí svatby - focení 8. 8. 2015

Dobrý den, protože se nám nepodařilo získat fotografie od našeho svatebního fotografa, rádi bychom se k prvnímu výročí nechali vyfotit ještě jednou a vynahradili si to zklamání :-( Jednalo by se o focení ve svatebním oblečení v okrese Klatovy. Mohu poprosit o nějaké nabídky? Předem moc děkuji!
Odpovědět
@magda121 Dobrý den! Kontakt sice nemám, jsem z Brna. Ale můžu se zeptat, jak se to tak stane, že Vám svatební fotograf nedá fotk? To je příšerné! Moc na Vás myslím, abyste si nové focení užili a vnahradili si to!
Odpovědět
Profilova fotka
@magda121 Tak to mě moc mrzí. Jak se to mohlo stát, že fotograf nedodal fotky? Přišel o data? Nebo prostě nespolehlivec? Klatovy jsou pro mě trochu z ruky. Ale jestli mohu, doporučuji manželé Holubovi, podle toho, co mají na profilu mají v tu dobu ještě volno a fotí moc hezky :o) http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Prostě přestal komunikovat a vypadá to, že se ztratil ze světa. Netuším, co se mu honí v hlavě, ale vím, že nás takhle zklamaných je víc. Fotky určitě má - poslal malý vzorek na ukázku, ale tím to skončilo. Moc děkujeme za doporučení :) Příště již budeme opatrnější ve výběru. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@magda121 Pokud je vás víc, dalo by se to vyřešit hromadnou žalobou. Pokud škoda přesáhne 5 tisíc, tak je zpola vyhráno. Někdy stačí jen pohrozit tady tímto a fotky vytáhne :o). Tady na beremku je celá diskuse na téma nespolehlivé firmy: http://www.beremese.cz/forum/volna-di... je až zarážející kolik je tam fotografů :o(. Určitě tam jeho jméno napište, ať ho ostatní nevěsty neobjednávají.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ozvěte se když se vám moje foto zalíbí...vymyslíme příběh...
Odpovědět
@huwik Už jsme hrozili vším možným. To pomohlo jen s tím, že poslal ten vzorek, aby nás umlčel a teď má zrušené veškeré profily, vypnutý mobil a nikterak nekomunikuje. Samozřejmě, pokud do toho ostatní páry půjdou, tak to dáme na trestní oznámení. Sami to máme jen do 5000,- a to je jen na občanskoprávní spor. Navíc už mám obavy, že pan fotograf chce odjet z republiky. Uvidíme. Děkuji za informaci, tu diskuzi o nespolehlivých firmách najdu a napíšu tam, ať už se to nikomu nestane. Je to mrzuté. Peněz nelituju, ale ty fotky bych hrozně chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Moc mne mrzí, co se Vám stalo, tohle se opravdu nedělá. Budu moc ráda, pokud navšívíte můj profil a webové stránky, určitě bychom společně vymysleli krásné focení. Chápu, že to pro vás bude trošku jen taková "záplata", ale vynasnažila bych se Vám vše co nejlépe vynahradit, včetně několika překvapení :) Cena by byla individuální dle domluvy.
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mého názoru by bylo lepší, vybrat si na výroční focení jiný den než sobotu. Většina svatebních fotografů je přes léto v sobotu obsazená a datum 8. 8. je letos přímo magické. Není se čemu divit, je to atraktivní termín. Určitě najdete více nabídek např. v pátek nebo neděli. Nespolehlivost fotografa je poměrně velký problém. Když to tak vezmete, fotografovi, pokud mu nejde o dobré renomé a nechce ve své práci pokračovat (případně chce pokračovat jinde), nemusí řešit, že za sebou nechává jednoho nebo více nespokojených zákazníků. Pro Vás je to ztráta neoddiskutovatelná. Bohužel, jiné řešení, než hromadná žaloba, asi není. Přeji Vám, ať se fotky povedou a máte pěknou vzpomínku, i když takto "napodruhé" LINDA (Filip Matuška - Photography)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Termin mame sice plny, ale i tak chceme vyjadrit podporu. Urcite podejte hromadnou zalobu. Z autora toho treba vypadne jeste vic. Co se tyka foceni-najdete si fotografy treba na pul dne a vemte s sebou i par pratel. Muzete fotit uz od rana pohodu u vas doma, pak napr spolecny cas s prateli a nakonec vase parove fota. Sice to nikdy neni original svatba, ale i tak je to pamatka. Precejenom zadny cas se neda vratit a i prvni vyroci je jen jedno.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, v daný termín mám volno a nabízím i výraznou slevu na focení. Portfolio k vidění na stránkách, v případě zájmu ráda zodpovím podrobnosti.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, jsem ze ST. Pokud by to bylo v jiný datum, tak bych Vám nabídla mě :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?