Teenage družičky na svatbe - oblečení

21. led 201950

Ahoj. Jaké byste zvolili oblečení pro lehce pubertální družičky? Jedna šaty nevezme ani "pod pohrůžkou" 🙂 , druhá zase nechce slavnostní boty. Jsou to moje dcery a dcera partnera, takže bych je ráda měla jako družičky, ale musím jim vymyslet na sebe něco, aby se v tom cítily dobře, vypadalo to hezky a ještě by to mohlo být originální. Tylové sukně nepřicházejí v úvahu (moc nabírané) a upřímně se mi to ani moc nelíbí. Předem děkuji za typy.

• @martinaj1  A co třeba jednoduchá kolová sukně, tričko a tenisky? Měla jsem tak taky oblečené družičky, měly stejné sukně a každá si vybrala tričko a boty jaké se jim líbily (foto mám v albu)

• @anysek01  Ano, tak to je něco takového, co bych si přestavovala. 🙂 Děkuji za typ. Měli jste krásnou a uvolněnou svatbu. Z fotek to jenom dýchá pohodou. 😉

• Doporučuji tylové sukýnky a konversky. K tomu květy do vlasů a bílé topy, nebo barva co se k sukýnkám bude hodit.

• Sponzor fóra
  • no nejdriv bych se hlavne holek zeptala zda o to vubec stoji a pak je nechala teda vybrat si podle sebe

• @peggynka45  Tohle máme společně samozřejmě vyřešeno 😉 Jak píšu, "aby se v tom cítily dobře".

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rád zachytím váš výjimečný moment. Kdekoli a kdykoli.
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.