Teenage družičky na svatbe - oblečení

21. led 201950

Ahoj. Jaké byste zvolili oblečení pro lehce pubertální družičky? Jedna šaty nevezme ani "pod pohrůžkou" 🙂 , druhá zase nechce slavnostní boty. Jsou to moje dcery a dcera partnera, takže bych je ráda měla jako družičky, ale musím jim vymyslet na sebe něco, aby se v tom cítily dobře, vypadalo to hezky a ještě by to mohlo být originální. Tylové sukně nepřicházejí v úvahu (moc nabírané) a upřímně se mi to ani moc nelíbí. Předem děkuji za typy.

 • @martinaj1  A co třeba jednoduchá kolová sukně, tričko a tenisky? Měla jsem tak taky oblečené družičky, měly stejné sukně a každá si vybrala tričko a boty jaké se jim líbily (foto mám v albu)

 • @anysek01  Ano, tak to je něco takového, co bych si přestavovala. 🙂 Děkuji za typ. Měli jste krásnou a uvolněnou svatbu. Z fotek to jenom dýchá pohodou. 😉

 • Doporučuji tylové sukýnky a konversky. K tomu květy do vlasů a bílé topy, nebo barva co se k sukýnkám bude hodit.

 • Sponzor fóra
 • no nejdriv bych se hlavne holek zeptala zda o to vubec stoji a pak je nechala teda vybrat si podle sebe

 • @peggynka45  Tohle máme společně samozřejmě vyřešeno 😉 Jak píšu, "aby se v tom cítily dobře".

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Dopřejte si luxus v podobě krásných svatebních fotografií. Oceníte nejen osobní přístup, ale také výborné výsledky. Vaše důvěra je pro mně závazek 😉
  Nabízím individuální přístup a focení po celé ČR
  Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.