Online rezervace svatby HK - nepřišel potvrzující e-mail

1. čvn 202000

Ahoj, setkal se někdo s podobným problémem? Zarezervovali jsme termín v Hradci Králové v Domě u Špuláků, přišel jeden potvrzující e-mail, klikla jsem na odkaz, takže se to "potvrdilo", ale pak měl přijít ještě jeden e-mail a nepřišel. A po návštěvě matriky, kde nám paní říkala, že nám okamžitě posílá ještě jedno potvrzení, nepřišlo opět nic. Máme od ní papíry ohledně toho termínu, ten je i podle online systému zabraný, takže si říkám, že by to mělo být v pohodě, ale nějak to ve mně hlodá. A oba fakt strašně nesnášíme telefonování. 😃 Tak se spíš chci zeptat, jestli se s tím někdo nesetkal a mohl by říct, jestli to bylo v pohodě i bez těch e-mailů, nebo se to muselo nějak dořešovat.

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat
   Doporučení dodavatelé
   Svatby na míru pro 2 až 50 osob, zajištění všeho od ubytování po fotografa, květiny i vizážistku, osobní přístup, NEUTRATÍTE NESMYSLNÉ PENÍZE!
   Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
   Nabízíme originální tipy a denní i večerní programy na rozlučku se svobodou pro dámy a pány. Balíčky na míru, osobní přístup a kvalitní služby.