Oddávající - České Švýcarsko, kde hledat

7. čvc 202110

Dobrý den, omlouvám se, že sem přicházím asi s hloupým dotazem, ale třeba mi někdo poradí. V srpnu plánujeme dovolenou v Českém Švýcarsku a rovnou bychom se tam někde chtěli nechat i oddat. Bude to malá svatba, jen s rodinou s kterou budeme na dovolené. Buď někde na úřadě v dané lokalitě nebo někde v přírodě (ale čistě jen "oddání"😉, bez jakéhokoliv chystání. Dáte mi prosím tip, kde hledat? Nebo jak vlastně poustupovat. Zkoušela jsem googlit, ale na nic jsem nepřišla...

 • @malinkovajana  Podívejte se, kde tam je matriční úřad (případně více matričních úřadů), zavolejte matrikářce a zeptejte se na možná místa a termíny

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Svatby na míru pro 2 až 50 osob, zajištění všeho od ubytování po fotografa, květiny i vizážistku, osobní přístup, NEUTRATÍTE NESMYSLNÉ PENÍZE!
  Nabízíme originální nápady, denní i večerní programy, pečlivě zvolené balíky a aktivity na rozlučku se svobodou pro dámy a pány.
  Rádi pro vás zorganizovat jakoukoli party! Ať už je to dámská nebo pánská rozlučka se svobodou atd., Co se stane v Praze, zůstane v Praze!
  Články od našich partnerů
  Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
  Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
  5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
  Archiv článků od partnerů