Město neví, kde se bude konat obřad. Kdo zaplatí škodu?

6. úno 201420

Holky zajímalo by mě váš názor. Máme již na matrice stanovený datum svatby na 2.8. Je tu ale jeden háček a to, že místo, kde se standartně svatby u nás konají (zámek), má teď procházet rekonstrukcí. Mělo se začít teď v únoru, ale zatím nikdo stále nezačal. Oddávací místo bylo přesunuto zatím jinam. Bylo mi řečeno, že BY SE TO MĚLO stihnout opravit do naší svatby, ale že nám nechtějí nic slibovat, že je to tak na 90%. Ok, říkala jsem si, mně je to celkem jedno, jestli to budeme mít tam nebo tam, jde jen o 20minutový obřad a obě místa jsou celkem pěkná. Ale má to jiný háček a to ten, že potřebuju už relativně brzy vědět, KDE se to bude konat. Musím obeznámit všechny lidi, co nám na svatbu přijdou, musím nechat vyrobit oznámení - což mě něco bude stát....a neumím si představit, že pak měsíc před svatbou všechny obvolávám nebo znovu obesílám s tím, že nás budou oddávat jinde. Kdo mi pak zaplatí náhrady, škodu atd.? Má na tohle MěU vůbec právo?

 • Oznameni se vetsinou dava tak dva mesice pred svatbou. Do te doby urcite mesto vypise, kde se obrady budou konat. Budou mit svatby uz od zacatku leta, tak se to do srpna urcite vytribi. Zatim hostum poslete jen "save the date" pozvanky, muzes napsat treba mesto...a konkretni misto sdelis az pozdeji.

 • Ano, souhlasím s mejzy85, zatím Vám stačí save the date kartičky (dává se tam jen datum a jména a že se berete🙂) a svatební oznámení pak stačí měsíc dopředu😉

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
  Nabízíme originální tipy, nápady, denní i večerní programy na rozlučku se svobodou pro dámy a pány.
  Online svatební plánovač, svatební web, online svatební diář, svatební kalkulačka, online svatební pozvánky, fotogalerie - vše v jednom.
  Články od našich partnerů
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
  Archiv článků od partnerů