Menu Forum

Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

5. pro 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ravilma
1
Registrovala se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
ravilma
1
Registrovala se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
 @cheeks no ja jsem se tu loni prestehovala z Yorkshire do Lincolnshire ke sve drahe polovicce emoticon a taky mi to tu vubec nesedne. Sama rovina a kde nic tu nic. Souhlasim ohledne prace. Proste clovek musi byt tam, kde je prace. Ja zkousela zit v CR jako svobodna mamka, a i s VS vzdelanim se to proste nedalo... Taky mi chybi CR - hlavne ty lesy, poradna zima a horke leto.., ale prijde mi tu zivot v Anglii jednodussi. Alespon pracovne.
1. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ravilma
1
fotoportrét
fotoportrét
ravilma
1
 @bluejay Ja kdyz jsem mela Benika, tak jsem musela do prace kdyz mu byl 1 rok presne. A bylo mi z toho dost zle. Navic jsem na to vse byla skoro sama. Nastesti ale ma prace byla tenkrat placena dobre, takze jsem si skolku dovolit mohla. Je to hrozne drahe (£30 na den). Jestli se nam ale postesti a podari se nam po svatbe miminko, rada bych doma zustala dyl a poradne si to uzila. Bez stresu. Uz to mame domluvene emoticon)). Takze se tesiiiim. Myslim, ze zalezi na domluve a taky na tom, kolik penez Ti manzel vydela. Proste je to tak... Pokud je hlavnim motorem financi zenska, tak je to proste blby... Ale to je asi vsude ve svete, ne? emoticon
ps. Ten Devon me moc laka! Premyslime, ze se tam nekam vydame v lete na prazdniny. Po svatbe, samozrejme emoticon.
1. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkanejka
2
Registrovala se 16. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Region Most.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
katkanejka
2
Registrovala se 16. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Region Most.
    Most, Region Most
 @bluejay Moc ti dekuju za rady, jsem z toho nejaka nervozni a hlavne uz ubehly skoro 4mes od zasnub, sstrasne to leti.Planujeme svatbu na cervenec, vime i datum, ale bylo nam receno, ze terminy budou nejdriv na konci zari a my letime do cech zrovna v srpnu, neni to smula;-[budu tam must jeste jednou. Chtela bych se zeptat, kdyz jsi si sla pro termin na matriku co jsi k tomu potrebovala?papa a jeste jednou dekuji za rady, jsi skvela;-]]]]
7. dub 2011 ve 22:08  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bubbly (33 r.)
1
Registrovala se 10. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 8 přátel. Spojené království.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bubbly (33 r.)
1
Registrovala se 10. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 8 přátel. Spojené království.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravim vsechny, se divam kdo tu novy pribyl, leto je tu za chvilku tak snad i tech cesko-anglickych svateb pribude emoticon
8. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cheeks
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Svatba byla 3. června 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
cheeks
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Svatba byla 3. června 2011
    Region Praha
 @bubbly no jasne, vzdyt cesky holky jsou nejlepsi ;)
@ravilma souhlasim, pokud neni prace, tak co jsou platny kopecky. jinak to VS vzdelani mi prijde, ze se tady ceni vic nez doma. Muj zamestnavatel mi dokonce diky nemu nabidl vyssi misto nez na ktere jsem si puvodne poslala CV. sama bych si na to netroufla emoticon Lincoln je moc hezke mestecko, zatim jsem mela moznost poznat spis sever a prijde mi, ze lidi jsou tam pratelstejsi emoticon
Holky, co jste uz "pod cepcem" emoticon, jak jste si dopravovaly saty do CR? musely jste se nejak domlouvat s aerolinkami, dokupovat dalsi sedadlo atd.? dekuju
10. dub 2011 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 @katkanejka Mas pravdu, cas leti strasne rychle, nez se nadejes tak se vzbudis a bude rano tveho nejkrasnejsiho dne emoticon
Ohledne tech terminu na matrice je to velice odlisne na kazde matrice. Pokud vim, holky ktere maji svatby v kostele to maji s terminama nejlehci,nemusi cekat na ohlaseni terminu, staci se jen domluvit s knezem.
My jsme meli svatbu na zamku, ktery mel domluvu s mistni radnici, ze jim vyhovi v kterykoliv datum, coz bylo pro nas stesti, mohli jsme si tak zamluvit rok dopredu v zari nase datum na pristi rok v srpnu..
Jak tady ale casto ctu, tak vetsina matrik vydava terminy az po novem roce, leden ci unor..Coz je dost pozde podle meho nazoru. Kdyz clovek chce treba nejakeho dobreho fotografa, tak ti se casto musi zamluvit uz rok dopredu a pak se holt musi doufat, ze matrika vyhlasi vybrane datum..
Kde budete mit svatbu vy?

@cheeks Ja jsem si pujcovala saty v Cechach, takze o preprave nevim..Jsem ale rada, ze jsem to tak udelala, ubyla mi tak starost s prepravou tam i zpet, cistenim, pripadnym prodejem nebo uskladnenim satu..
Takhle jsem si satky vyzvedla v patek, v sobotu byla svatba a v pondeli jsme je vratili..Pohodicka emoticon
Ohledne te VS, me taky pomohla k mym dvou poslednim zamestnanim.. emoticon
10. dub 2011 v 16:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkanejka
2
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
katkanejka
2
    Most, Region Most
 @bluejay Ahojky, my chceme svatbu na hrade u nas, jsem z Mostu a jeden tam mame;-]nejlepe pokud se nam podari sehnat party stan, tak venku, maji tam krasne misto kde by se dal postavit;-]tak uvidime. Matriky me stvou, pac tam budu muset asi letet extra kvuli tomu, ale ten hrad si asi zamluvim a pockam az mi schvali matrika ten termin. V hlave to tak nejak mam, tak snad to vse vyjde podle planu. A hlavne je porad trochu cas, takze se tim jeste tolik nezabivam, myslim rezervovani atd. jinak tady na beremku jsem si i nasla zajimavou fotografku, kousek od nas Labadova, tak uvidime;-]lidi budeme mit asi 65+-, co ty kolik jsi mela lidi a kde vlastne zijete?papa
12. dub 2011 v 17:46  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ravilma
1
fotoportrét
fotoportrét
ravilma
1
 @cheeks my do CR jedem autem, takze dopravuji vse autem. Vezme nam to cestovani sice dva dny, ale v Nemecku prespime. Takze z toho mame udelany takovy vylet. Aspon v CR pak budem mobilni.
13. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 @katkanejka Most neni daleko od nas, ja jsem z Melnika a svatbu jsme meli na Melnickem zamku. Jinak v Uk bydlime v Torquay v Devonu emoticon
Uz jsi se domlouvala na tom vasem zamku jak to delaji? Musi mit prece nejakou domluvu s matrikou, nemuzou nabizet obrad bez zajisteni oddavajiciho. emoticon Pokud vim, tak to zamky maji bud tak, ze jim mistni matrika da terminy kdy muzou oddavat, anebo ma zamek special domluvu s matrikou(jako Melnik) ze muzou domluvit svatbu v jakykoliv termin a matrika jim vyjde vstric emoticon
Jinak zamluvit si termin na matrice muzes po telefonu pokud vim, a pak tam musis dojet tak 3 mesice pred svatbou s dokumentama. emoticon
Ohledne fotaku, Baladova je dobra, taky Potuckovi jsou super.
My jsme meli na svatbe jen 30 lidi, z toho 9 anglicanu emoticon
@ravilma To mate v pohode ze si muzete udelat vylet autem, my mame 5 tydnu dovolene rocne a kazdy rok je ji nejak malo, takze nam je lito ztratit 2+2 dny cestovanim.. emoticon
13. dub 2011 ve 20:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
Registrovala se 18. července 2010 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 34 přátel. Bournemouth, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
Registrovala se 18. července 2010 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 34 přátel. Bournemouth, Spojené království.
 Ahoj holky, taky se k vam pridavam. Svatba bude v Cesku v cervnu, uz jsem v Anglii asi 9 let a pritel je Anglican. Je to celkem slozite zarizovat svatbu takhle na dalku, nevim jak jste nebo byly jste na tom vy. Ale ted v nedeli jedeme na 14 dni do Cech takze zacne poradne zarizovani, uz se moc tesim emoticon Odkud vsechny jste? Je tu nekdo z Dorsetu?
13. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
Registrovala se 10. října 2010 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Má 119 přátel. Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
Registrovala se 10. října 2010 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Má 119 přátel. Vsetín.
 @marki28 My teda sidlime v Bristolu. Porad ti zavidim ten Bouzov emoticon Koukam, ze jsem mela na sobe dvoje z tech satu, ktere mas v albu. emoticon Natashy jsou opravdu nadherne a princeznovske, akorat jsou tezsi. Kdyz mi slecna pripla vlecku, malem me to prevazilo. emoticon My jedeme do Cech za 14 dni, taky kvuli vyrizovani. Kez by nam kralovna mohla proplatit vsechno to cestovani, za to, ze se tak starame o jejich obyvatele. emoticon
13. dub 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @aluskaasimon v Bristolu mam kamaradku, hezky mesto, jak jsi tu dlouho? No jo ted koukam na ty saty, ty Chantelle jsou uzasny a moc moc ti slusi! Natashy ti taky slusely krasne, ale kdyz rikas ze jsou tak tezky to je blby. V kterym salonu jsi byla? No ja prave jeste saty nemam! A to mam svatbu za 51 dni emoticon Prave proto se nemuzu dockat do Ceska a konecne zacit zkouset. Snad mi neco bude emoticon Jo jo dobrej napad s proplacenim cestovnyho emoticon Diky za kompliment ohledne Bouzova, uz se nemuzu docat. Kde vy to mate?
13. dub 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @aluskaasimon Uz vidim kde to mate emoticon , ty jsi z Valmezu? Pekne misto mate vybrano!
13. dub 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 @marki28 Vitam novou nevestu!! emoticon emoticon 51 dni do svatby!!! to mas za par! Ty blaho!
Btw. ja bych rozhodne nesla do Don't tell the bride emoticon That would kill me emoticon
13. dub 2011 ve 23:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
 blu, ja bych do toho sla, N ma docela dobry vkus emoticon emoticon

Jinak my jedem do CR ve stredu...mame toho strasne moc na vyrizovani emoticon

marki, do Dorsetu se jednou odstehujeme, moc se nam libi Corfe Castle emoticon a okoli
13. dub 2011 ve 23:47  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 @marki28 Ty brdo, ted koukam k tobe do blogu, vy budete mit Simcu Smrckovou!! emoticon Uz se tesim na vase fotecky!!! emoticon emoticon To bude nadhera emoticon
13. dub 2011 ve 23:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
 @marki28 Bristol je krasny, jsem tady ctvrtym rokem. Byvala jsem au-pair v milovanem Exeteru. emoticon Vsechny saticky jsem zkousela v prazskem salonu Maggie. Bylo to super, dobra atmosfera, nasim uvarili kaficko. Ty Natashy jsou ale opravdu prekrasne, zase tak tezke, ze by v nich clovek neubyl nebyly a byly opravdu pohadkove krasne a jemnoucke. Urcite saty sezenes, to bych se nebala. Ale asi se uz nemuzes dockat, ze? Ja taky myslela, ze nedospim. Myslim, ze v Brne maji saty Maggie Sottero v salonu El? Urcite tam zajdi, nebo ty korzety jsou opravdu paradni, ona je ta znacka pevnyma korzetama slavna. Moc dekuju za pochvaly, byl to pro me kouzelny den a to jsem je mela na sobe jen chvilku. emoticon Jsem kousek od Valmezu, kazdopadne Valach jako poleno! Ty bydlis presne kde?
13. dub 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
 @bluejay My bychom do toho taky nesli. ALe strasne radi na to koukame! emoticon Vzdycky si rikame, ze kdybychom se tam nejakym nedopatrenim dostali, pro jistotu vse vybereme do predu, a on by pak jen predstiral, ze tezce premysli a vybira emoticon
13. dub 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @bluejay dekuji za privitani emoticon jo jo leti to, uz zacinam byt nervozni z toho celkem, ale taky hodne excited! Taky bych Don't tell the bride nedala a nebo kdyz uz tak bych napsala Nikimu pekne dlouhej list, ale tak nevim treba by me mile prekvapil emoticon Vy jste meli nadhernou svatbu a to misto, super! Jo Simona je skvela, dekuji emoticon
13. dub 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @veronila tak koukam ze nas v Cesku bude pristi tyden hodne, vzala jsem si asi jen 6 dni dovolene a mam vic nez dva tydny volno, at ziji bank holidays a royal wedding! emoticon Tak az se odstehujete do Dorsetu dej vedet emoticon taky miluji Corfe Castle, Lulworth cove, to okoli tady. V Londyne jsem bydlela 4 roky a jezdim tam casto za kamoskama, ale nedovedu si predstavit se tam uz vratit, i kdyz Londyn miluju. Tak preji pevne nervy s veskerym zarizovanim pristi tyden!
13. dub 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 @marki28 ja jsem si vzala jen 3 dny dovolene emoticon
V tehle oblasti jsme byli minuly mesic na prodlouzenem vikendu a bylo to to nejkrasnejsi misto, ktere jsem zatim v UK videla emoticon

Blu, uzijte si to v US emoticon
14. dub 2011 v 00:02  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @aluskaasimon Ano uz se nemuzu dockat, schuzku mam domluvenou prave v El, ja uz si zkousela saty v Litovli taky MS minuly rok, ale nemeli moc velky vyber, taky v tu dobu se mi libil trosku jiny style, ja jsem strasna, porad vsechno menim emoticon Ja bydlim v Bournemouth a v Cesku jsme z Prerova, na Valachach mam rodinu od babicky, takze tu areu celkem znam emoticon Mate tam dobry frgaly emoticon
14. dub 2011 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
 @marki28 Ja bohuzel znam dorset jen z vlaku, pritel driv bydlel v Ringwoodu, coz je myslim uz mimo, kazdopadne jen kousek od Bournemouthu. Taky jsme stravili narozeninovy vikend v Christchurchi, coz bylo supr. emoticon Do Bournemouthu jsem se vzdycky chtela podivat, fotky vypadaji uzasne! Cetli jsme, ze jsou tam lide nejspokojenejsi z celeho UK. Co je na tom pravdy? emoticon
14. dub 2011 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @aluskaasimon jo mas pravdu rika se to, myslim ze je to hlavne tim pocasim, Bournemouth ma pry nejvic sunny dnu v UK a pravda to urcite je, protoze kdyz mluvim s kamoskama z London tak treba u nich je skarede a my lezime na plazi emoticon No nic ja jdu spinkat, zase zitra emoticon dobrou
14. dub 2011 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
fotoportrét
fotoportrét
aluskaasimon
10
 @marki28 Preju moc stesti pri zkouseni, hlavne at si to uzijes. Jaky styl se ti libi ted? ALa morska pana? V prerove mam kamosku. Jak je ten svet maly! emoticon Dobrou emoticon
14. dub 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
 @bluejay vidim ze ty jsi z Torquay, tam je taky krasne!! Je to jiny zivot bydlet tak u more vid? Dobrou noc emoticon
14. dub 2011 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 @marki28 JJ zivot u more je krasny, miluju to emoticon
@veronila Dekuju, letime pristi ctvrtek, uuuaaa emoticon Tesim se. A jak vy? Uz mate letenky?
Taky jsem vdecna za bank holidays a Easter, my budeme pryc 17 dni a v praci nas to bude stat jen 8 dni dovolene emoticon emoticon
@aluskaasimon Exeter je od nas 20 minut emoticon
14. dub 2011 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkanejka
2
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
katkanejka
2
    Most, Region Most
 @bluejay Na hrade jsem byla a musime pockat az matrika vyhlasi terminy koncem roku, ale muzeme s nima udelat smlouvu predbeznou na 2soboty a pak jednu zrusit az to budem mit potvrzeny , takze tam v srpnu letime a zamluvime, tak jsem sama zvedava. Jinak my jsme z Ellesmere portu, kousek od Chestru. Jinak my budem mit anglicanu asi 35, takze dalsi starost;-] co nadelas vid?pozvanky mi bude delat kamaradka, je docela dobra a ze i zkopiruje cokoliv ji prinesu a vlastne v cestine ji to prelozim, pokusim se;-]s tim fotakem porad nevim, prijde mi to strasne dulezity a ja si porad nejsem jista, ale divam se tu na beremku na alba a pak hledam toho dotycneho fotografa;-]snad se naky najde, tak zatim papa a mej se.
14. dub 2011 v 17:42  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chrissy11
12
Registrovala se 19. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
chrissy11
12
Registrovala se 19. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků. Má 1 přítele.
 Holky, prosim poradte: Co se musi udelat s ceskym oddacim listem tady v UK. Musi se to nekde registrovat, kde a jak?
Slysela jsem ze se to musi:
1/ nechat potvrdit na matrice v miste oddani
2/ apostilovat na Ministestvu v Praze
3/ soudne prelozit do anglictiny
A potom to teprve muzem zaregistrovat v UK - to asi na tam kde jsem registovali marriage.

Mate s tim nekdo zkusennosti?
Diky
15. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 Ja jsem si Oddaci list nenechavala prelozit. V Uk ho neregistruji. K nicemu jsem preklad nepotrebovala. S novou ceskou obcankou jsem si zmenila anglicky ridicak a z ridicakem jsem si zmenila jmeno v bance.
15. dub 2011 v 15:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš