Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pav: je tam slevovy kod, ktery pak zadas na konci pri objednani a placeni a tim se ti odecte £29.99 a budes platit jen postovne £3.99. Tady je debata o te knize :-) http://forums.moneysavingexpert.com/s... a tohle je na tu kihu: http://www.bootsphoto.com/landing/fr....
Odpovědět
Profilova fotka
Hned se na to jdu mrknout. Dik za tip!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jsem si zazadala o kod....vypada to moc pekne a ta cena je jeste hezci!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mishis:jee oni to uz trochu zmenili, predtim tam ten kod byl napsany, no nevadi,kdyz ti ho poslou ze :-) clovece zrovna jsem si koupila novy fotak Fujifilm Finepix F200EXR, to se mi fakt povedlo, vsude jsem ho hledala protoze ma super reviews,na amazonu ho meli za £270 a ja ho koupila za £111 :-D jsem happy :-N nasla jsem promo code na hotukdeals a koupila to primo z Fuji website!
Odpovědět
bluejay: taky dekuju moc za tip a urcite to vyuziju,ta cena je bomba !
Odpovědět
Profilova fotka
Snad ho poslou. Psali tam, ze do 7 dnu ho poslou, az zjisti, jestli jsem clenem nejakeho klubu, tak jsem tam napsala cislo boots karty a uvidime. Pokud nic neposlou do konce tydne, mela bys jeste nekde ten kod? :-) Tobe se teda dari s tema slevama. :-) Jen tak dal... Uz sis koupila tu dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: clovece koukam ze to trochu zmenili, ja jsem mela kod BOOKBA10, tak nevim jestli to chces zkusit nebo pockat. Moje kniha by mela tento tyden dorazit :-) Dovcu jsme jeste nekoupili, musime nejdriv koupit letenky do Cech pro pas a pak se budu soustredit na dovolenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste pockam a uvidim, jestli mi to poslou. Stejne mi jeste potrva, nez dam tu knihu dohromady. Uz jsem nad tim prosedela 2 vecery a furt s tim nejsem spokojena. :-) Nevim, jak jste to vy zvladli s tolika krasnyma fotkama. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: no taky nam to trvalo 2 vecery :-) je super ze tam muzes dat vicero fotek na jednu stranku, a vybrat to pozadi, ja vybrala romantic wedding x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se mi taky libi, ale taky jsem se divala na to crystal. To ale stoji vice penez, tak nevim, jestli by treba odpocetli tu castku a pak bych platila jen ten zbytek. To se jeste musi vykoumat. Davali jste si tam jen sve fotky nebo i fotky hostu apod?
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: no cokoliv co si pridas navic tak se plati..nakonci ti odectou £29.99 cenu te normalni knihy. Ja jsem zatim udelala jen knihu pro rodice, takze jsme tam dali fotky nas s rodicema a s mym brachou, cca myslim asi 5-6 fotek rodicu a svatebcanu a zbytek nase portrety. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si to myslela. Diky !!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mishis:kdyz je kniha hotova tak muzes share it ;-) tenhle link by ti mel ukazat tu nasi knihu: http://www.bootsphoto.com/creation/49...
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pekne. Az ted jsem si uvedomila, ze ses taky Misa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishi: jo taky Misa, jak ti tady v anglii rikaji?Me ve stare praci rikali Mikejla a v nove praci se me ptali jak mi maji rikat, tak jsem rekla Misa (Misha)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak. :-) Ja uz od zacatku prosazovala Misha. Puvodne to byla Misa, ale to zas neumeli precist, tak jsem to zmenila. Vetsina si mysli, ze to je moje jmeno, tak to se potom divi, kdyz me hledaj na facebook, ze me nemuzou najit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mis: tak to jsi udelala dobre, ja mam v emailu Michaela ale rikaji mi Misha, zezacatku jsem jim musela vysvetlovat jak se to v Cechach ma se zdrobnelinama jmen. Nechapu proc se divili, tady taky maji Roberta a Boba,ze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I tak lidi nevi, jak to napsat. Micha, Mischa, Meesha ..... fakt no comment. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vcera zkusila ten tvuj kod a nevzali ho :-( , tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: hm to je blby, ach jo, chtela jsem tam udelat jeste jednu knihu.. dalsi misto kde je delaji jen za cenu postovneho, Hotprints, tam si muzes objednat 4 knihy mesicne,ale maji jen 16stran a nejsou az tak pekne..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja do toho pujdu asi i bez kodu. Ale jeste se kouknu kolem, jestli neco nenajdu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bonusprint.co.uk/pages/pho... offer entitles customer to one free A5 Photo Book. Full postage and packing rates apply and will not be discounted. You must add the free book to your order in the usual way. No charge is made for the FREE promotional item, however it must be included in your order. (It will not automatically be added.) Promotion available for orders placed between Monday 20th September 2010 and midnight on Sunday 26th September 2010. Please allow up to 10 working days to receive your photo book. Please Note: Promotion is only valid for orders placed via the internet using the promotion code SEPPBFREE1 in the specified field in the checkout section (or on the basket page if using our Photo Service software). This offer does not apply to orders placed by post and may not be used in conjunction with any other special offers. UK delivery addresses only. Power PC Macs are not supported.
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem ti tu dalsi na Bonusprint pro A5 knihy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee ty si hodna!!! :-) Dekuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: neni vubec zac! Jen je skoda ze ten kod na Boots nefunguje, ma byt platny az do Novemberu.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim, ze se ten kod meni pri kazde objednavce. Dam vedet, pokud mi nejaky poslou.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Huraaaaaa, mam kod!!! Jeste jednou diky za tip. Usetrila si mi £30. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: super ;-) My uz mame knihu, a je fakt super!! :-N Hele ja jsem poslala muj anglicky ridicak do DVLA Swansea spolu s ceskou novou obcanku na zmenu jmena na ridicaku, a oni mi v sobotu poslali zpet jen novy ridicak, tak jsem doufala,ze poslou obcanku zvlast a dnes prijde a nic clovece! =-) bez obcanky budu nahrana, chtela jsem na ni jet v listopadu domu si vyzvednout novy pas 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay: neboj ono jim to nekdy trva. Ale urcite veskere podlozene dokumenty vraci. Jeste mas cas do listopadu, tak podud ti to nedojde tento tyden, tak jim cinkni.
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay, nechci Te strasit, ale zavolej jim co nejdriv... Ja si takhle 4 roky zpatky taky menila cesky ridicak na evropsky a ztratili mi pas :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?