Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sillybilly: jestli nechcete takovou tu klasickou ceskou nudu a nebylo by vam lito zaplatit trochu vic za kvalitu, tak urcite koukni na http://www.primetimevideo.cz/svatebni...... my mame Leose uz rezervovaneho a nemuzu se dockat spoluprace s nim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: mohla bys mi prosim napsat kontakt na ty apartmany, ze bych koukla? :-) Dekujuuuu!! ;-) No a nesmutni, ze to mas za holkama daleko... pritelovi se ta tvoje anglicka riviera moc libila, kdyz jsem se mu o tom miste zminila a i ta poznamka o nedostatku zubaru. Takze mozna ze nas tam za rok mas a muzeme zajit na kafco. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
silly: to je k vzteku ze te nenechali se vyfotit, ale vim ze to tu delaji, boji se ze be sis nechala usit kopii :-| My jsme meli jen fotografku, a kamarad nas prekvapil protoze natocil obrad na video, coz je hezky. Ale jinak jsme kameramana nechteli.. bibicz: tak to je super ze se nase riviera nastavajicimu libila, takze za rok pujdem na kafco ;-) tady mas odkaz na ty apartmany,byla jsem i vevnitr a jsou fakt strasne pekne, velke a moderni a za cenu jako maly hotelovy pokoj ;-) http://prague-stay.com/accommodation/...
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jo tak o tehle spoelcnosti vim... maji uzasny apartmany a super cenu a ja jsem s nima vyjednala pro nase hosty i 20% slevu, takze bomba. V patek jsem je jeste poptala na ubytovani pro CZ hosty, tak netrpelive cekam na odpoved. Takze s jejich sluzbama jste byli spokojeni na 100%?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ano byly jsme na 100% spokojeni, sice tam v budove nemaji recepci ale agentka tam prisla ve smluvenou dobu pradela klice atd, mluvila i perfektne anglicky, vsechno v naprostym poradku a apartmany fakt krasny, meli jsme tam dva, jeste tenhle mensi pro snoubencovi rodice: http://prague-stay.com/accommodation/... a hlavne ta lokalita je uplne spickova, 3-4 minuty pesky od Karlova mostu!
Odpovědět
Profilova fotka
holky uz nam konecne dorazili dekovne karty, prosim poradte co do nich pisete?! =-) Nejak si nevim rady!!
Odpovědět
Tak jsem zase po dlouhe dobe zpet,nejak sem ted nestihala.Je holky tak to je super,ja ze zacatku taky byvala v Rochestru,ale ted Bobbing takze jak do Rochestru tak do Maidstone to mam tak nastejno :D takze na to kafco bych to urcite videla! PS nevite o nekom kdo bych chtel kote?Nase kocicka se totiz rozhodla ze nas opet potesi a rozhodla se si poridit miminka abychom toho vseho nemeli malo :-D Takze to u nas momentalne vypada tak ze mame 2 kocky,3 kotata a dalsi na ceste. bluejay: kdyby se vam s manzelem treba chtelo podivat se na krasy Kentu tak bychom se mohli domluvit a zustali byste treba u nas na vikend,zatim mame volny pokoj ;) Jinak fotky uzasne,ja stale marne hledam fotografku ale Zuzana je oprvdu skvela!
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay, jsi slavna :-D videla jsem te na facebooku na Zuzky strankach :-D Jses moc hezka holka :-N Prozrad mi, kdes vzala ty cocky? Mne na vyber v optice nedali :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pav: kotatka! jeee uz se k vam ritim :-N ja bych hrozne chtela kote,jenze mame pronajaty byt a zviratka nesmime :-( pav: a zkousela jsi psat Pavlu Bigosovi?Je taky uzasny a pak Radovan Chvila ;-) silly: dekuju! :-) :-N jsem fakt slepejs, ale kupuju si pribarvene cocky, jinak mam svoje modry oci, cocky jsou jen lehce tonovane aby zvyraznili prirozenou barvu,kdyz uz jsem slepa, tak at se aspon nejak potesim ze? :-N Ale prodavaji i naplno barevne, ktere zmeni hnede oci na modre. Koukni na colored lenses in coastal contacts, tam si je kupuju ja: http://www.coastalcontacts.com/contac...
Odpovědět
Profilova fotka
pav: nebo se zkus podivat na Lucku Peskovou-Kulichovou, tu mame zamluvenou my. Je moc prijemna, foti s manzelem a fotky ma krasny. http://www.photographypk.com/index2.php A co tak koukam, tak vas termin 17.6.2011 ma jeste volny. No a taky doporucuju kameramana Leose Brabce, firma Primetime Video. Najdes ho na Facebooku, kde ma i terminy, ktere jsou uz zamluvene. Ale ted jsem koukala, ze napr. nas zmizel, takze mu musim rychle napsat. =-) Nebo pak http://www.primetimevideo.cz/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Kdy budou fotky? Uz by nemelo dlouho trvat ne? :-) Jinak se mi libi vase thank you cards. Moc pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: vcera mi Zuzka poslala mailik s dalsima 5ti foteckama a rekla,ze je v pondeli bude odesilat :-N Tesim se jak mala holka! :-D Co je u vas noveho? My jsme se prave vratili z Rima, bylo tam nadherne!! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kokala jsem, ze sis pridala par fotecek. Fakt krasa!!! Ta kde jdes s tvym tatinkem je nadherna a moc ti to slusi. To verim, ze v Rime bylo nadherne!!! My byli minuly tyden ve Francii, ale docela nam prselo. :-( I tak jsme si to uzili. Ted uz zpatky v praci :-( :-( a velka deprese bo uz nemam zadnou dovolenou do konce roku. Taky musime setrit na zalohu na barak, no a casem snad bude i nejake to mimi.
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: clovece letos je to leto nejak na prd uplne vsude,ze..My jsme teda nastesti meli krasne v Rime, cca 32stupnu! Taky uz nemam do konce roku dovcu, jen jeden den kdy si musim letet domu pro pas..Ale pristi vikend jedem do Londyna, koupila jsem manzelovi k narozkam listky do divadla na neco co chtel strasne moc videt: Ghost Stories :-) Takze se momentalne tesim na tohle, pak na fotky no a pomalu zacnu koukat po libankach c.2 v lednu, nakonec to vypada, ze pojedem do west USA, nasla jsem super zajezd na 12dni do Vegas, San Francisco, Santa Barbara a Los Angeles za fakt neuveritelnou cenu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To zni velice dobre!!! Urcite tam bude lepsi pocasi nez tady v Anglii!!! Si to v Londyne uzijte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Clovece maj to na netu za £899 a to mas letenky a hotely a busy z mista na misto ;-) fakt super..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je vazne zadara!!!! Rychle objednavej bo to pujde nahoru!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jeste se poptam kolem, ale je to dobra nabidkajavascript:addEmoticon(';-)','vBody') je to na travelsphere
Odpovědět
bluejay: tak to mi nastesti mame svuj domecek,nejak si nedokazu predstavit byt bez tech nasich holek.Jinak v patek v noci se nam narodila 3 malinka kotatka,2 holcicky a 1 chlapecek,ale po tomhle uz ma kocicka slibeny vylet na veterinu protoze prece jenom uz to 2x stacilo. Jinak holky strasne moc dekuju za tipy fotografu,ale zatim nevim presne datum,cekame jen na to az budem moci do Cech vsechno povyrizovat a budeme vedet pevne datum,ale rozhedne jsem si jmena poznacila takze dekuju jeste jednou :D
Odpovědět
No holky a kdy zajdem na to kafco?
Odpovědět
Profilova fotka
pav.86 s temi fotografy to muze byt problem, kde presne budes mit svatbu? My na Uherskohradistsku a pan nejlepsi co jsou tady v okoli tak slecna Belantova ze Zlina a pan Chvila, ale ti uz jsou plne zabookovani minimalne rok dopredu! Nektere nevesty jsou fakt aktivni :-D
Odpovědět
bubbly: svatba bude v okoli Olomouce,nebo primo v Olomouci,to jeste nevime,uvidime kde budou jaka volna data.Takze mi nezbyde nic jineho nez se modlit aby se nejake to datum uvolnilo jelikoz se do Cech opravdu driv nedostanu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Fotky - nadhera!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: dekuju :-) jsme fakt nadseni :-)budeme delat fotoknihu pro rodice a dvd s fotkama a hudbou pro svatebcany ;-) co je u vas noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
To verim. :-) U nas nic moc noveho. Minuly tyden jsem si konecne vyridila pas, tak ted jeste pockat 2 mesice a bude tu. Pomalu se blizim k uspesnemu konci s papirovanim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si zazadala o pas a obcanku hned v pondeli po svatbe doma v cechach, tak ted ho tam jen musim dojet vyzvednout,obcanka mi uz prisla tak jsem ji hned odeslala s UK ridicakem na smenu jmena, no a az budu mit ridicak tak pujdu do banky zmenit ucet atd.. kde vsude jsi menila jmeno?A co jsi k tomu potrebovala?Co National Insurance, jak se jim to hlasi?
Odpovědět
Profilova fotka
Prvni jsem sla do banky, pak veskere store cards (tesco clubcard apod.), ridicak, pas, obcanku...NI se meni na inland revenue, ale tam se mi jeste nepodarilo dojit. :-) Ja vsude brala oddaci list s prekladem, to jim staci. Nebo jsem jen poslala kopii, ale vetsinou chteji videt original.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ja nemam ten oddaci list prelozenej, tak uvidim jak mi to pujde s UK ridicakem a originalem OL v cestine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsme vcera vytvareli photobook na Boots webu, byla to piplacka, museli jsme zmensovat skoro vsechny fotky, mohli mit max 10MB. ale nakonec se podarilo! nasla jsem link na moneysavingexperts, takze me ta kniha vyjde jen na £3.99 misto £29.99 to je uzasny a fakt to vypada skvele. Kdyby jste chteli tak vam poslu ten link, fakt to stoji za to :-)
Odpovědět
bluejay: tak to je super cena a to na tom linku jsou nejaky slevovy kody,nebo jak to funguje?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?