Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babs: Aha, tak to je na pytel. My to nastesti mohli zamluvit hned. Snad tam budes mit normalni matrikarku a ne nejakou 'mooo'. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas na matrika taky vydala terminy az v lednu a dvou dalsich matrikach kde jsem se ptala taktez. Je to asi normalni. Meli jsme ale stesti ze jsme si to uz mohli domluvit na zamku, kde nam nase datum uz rok dopredu slibili a pak se to jen oficialne potvrdilo kdyz matrika vydala terminy. Holt se ted soustred na jine pripravy, ono to utece a za chvili mas leden :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky holky za prispevky :) tak to se zkusim dohodnout s lidma na hrade, uz mam s nima smluvenou schuzku :) ted mi zrovna prislo par vecicek na svatbu, co jsem objednala na netu a uz jsem docela excited! :D Bluejay: kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
babs: :-N to je ta nejhezci doba, kdy si kupujes postupnes drobnosti na svatbu a tak :-) tak nam prihod fotecky at vidime co chystas ;-) My mame svatbu na zamku Melnik a pak hostinu a ubytovani v Marine v Nelahozevsi, coz je kousek od Melnika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blue: juu, tak to budete mit nadherny :) no jak se k tomu dostanu, tak sem smrknu nejaky fotecky :-D svatbu planujeme do zelena :)
Odpovědět
Profilova fotka
babs: doufam, ze nam vyjde pocasi a bude krasne, chceme mit v Marine po obede i hodinovou projizdku lodi, a chceme to mit takovy uvolneny, deti si muzou hrat venku na houpackach, hosti muzou sedet venku v altanku proste chilling :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak pokracujete v pripravach? My o vikendu koupili zenichuv oblek s vestickou a regatou. Zitra mi doruci saty pro male druzicky. uz se to rysuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Ja uz jen dokupuju posledni drobnosti, ale jeste stale nemam darky pro druzicky, maminku, svedka....? Co vy jste koupily holky? Minuly tyden jsem byla na zkousku satu, tak jen trosicku zkratit a budou hotove. Zenichovi by ke konci mesice mela dojit vesticka a kosili a regatou no a uz to pomalu bude vse. Dneska asi sednu a budu se snazit vytvorit zasedaci poradek. To bude dilo!!! V hlave to mam, jeste to tak vytvorit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: taky ti to jde pekne od ruky :-) Clovece ja jsem o darcich pro druzicky a svedka ani neuvazovala, zatim jsem to na ceske svatbe ani nevidela =-) saty jsem si zkousela kdyz jsme byli v Cechach a delka je akorat s myma botama :-) zasedaci poradek jeste nedelam, mame par marodu, kteri nevi jak na tom v lete budou :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ksirka: jsi tu na spatnem tematu, my si bereme anglicany takze ty tomu tvemu dotazniku rozumet nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Vzdyt uz je to za necelych 7 tydnu!!! :-o Ono to musi jit, i kdyz by nechtelo!! :-) Me saticky sili tady, tak proto mi je zkracuji. Delaji jen 2 delky a ani jedna mi s botama nesedla akorat. :-( Co se tyce darecku, ja to taky na ceske svatbe nevidela, ale kdyz uz tam budou anglani, tak nejake ty jejich tradice treba dodrzet. Nebudou to zadne masivni dary, jen neco maleho jako podekovani.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mishis: ja vim, ja to mam presne tyden po tobe :-) dneska nam uz dorazili ty saty pro druzicky,jsem z nich nadsena, shanela jsem je tu v UK ale nakonec jsem je objednala z USA a vysli me mnohem levneji nez tady! :-D Vypadaji presne jak na obrazku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na obrazku vypadaji moc pekne. Kolik budes mit druzicek? Znama se taky bude brat a taky si objednala svatebni saty z USA. Kdyby me to napadlo, tak bych si je taky objednala z tama a vyslo by me to mnohem levneji, ale co ted uz.
Odpovědět
Profilova fotka
mishis mame jen dve druzicky ve veku 9 a 12 let. Saty jsem objednala 1 cervna a dneska dosli, takze 2 tydny.Pohoda a vysly me oboje vcetne postovnyho na £76 :-D ja jsem si objednavala i satenove behouny na stul z USA, zase tam byly levnejsi nez to same tady v UK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu mit taky 2 druzicky. Moji svagrovou ta je stejne stara jak ja a 11ti letou holku, kterou jsem kdysi davno hlidala jako au pair tady v Anglii. Ono v USA je asi vsechno levnejsi!!! Super cena, tady bys to tezko hledala za ty penize.
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne saticky na druzicce!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D fakt jsem se snazila o lepsi fotku, ale bud bylo spatne svetlo, nebo se nam druzicka krenila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou pekne, maji moc peknou barvu.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju, budou ladit s zenichovou regatou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, tak to ma byt. My to mame do vinova.
Odpovědět
Profilova fotka
blujay: Zamek a obradni sin jsou nadherne. Budes mit urcite krasne fotecky.
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: dekuju, je to tam hezky, brali se tam uz i moje rodice :-) kolik budete mit anglicanu na svatbe? A na jak dlouho vam dojedou?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Jee tak to je pekne. Rodice jsou urcite nadseni. :-) Celkove asi 15 anglanu a zbytek cesi. Celkem 36 hostu. Jak to vychazi vam? Budete mit velkou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: jo, mamca je z toho trochu namekko :-) Jinak my mame malou svatbu kolem 30 lidi, anglicanu bude i s zenichem 8. Ale prijedou do Cech na tyden, aby si prohlidli Prahu. Co vasi anglicaci, prijedou taky na dyl, nebo jen na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: To verim... :-D 30 lidi bohate staci. My pozvali celkove 60 lidi, jelikoz oba mame 4 sourozence, tak se to nasbira, ale i tak jsme skoncili na 36 hostech. Vetsina anglanu prijede na dlouhy vikend. Svatba je v sobotu, tak prijedou ve ctvrtek a odjedou v pondeli.
Odpovědět
Profilova fotka
takze taky budes delat turistickeho pruvodce? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To teda urcite nebudu. Pred svatbou toho budu mit az az a po svatbe uz vsichni pojedou domu. V nedeli urcite budu chtit odpocivat a predpokladam, ze hoste taky. Oni se stejne vsichni neznaji, tak by to bylo divne, kdybych sla s jednou tlupou a druzi by zustali sedet. Oni uz maj i tak naplanovane, co a jak chteji videt.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevim jestli jste to na to uz koukali,ale ted jsem nasla stranku s otviraci dobou ministerstva zahranici na to overeni OL, snad se to bude hodit: http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/ov...
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay: Taky jsem se na to divala. Urcite se to bude nekomu hodit!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?