Menu Forum

Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

5. pro 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mishis
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Na Chvalskem zamku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mishis
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků a 3 alba.
 bouncig_czech: Prosim te, muzu se te zeptat, kolik si platila ze preklad?
21. led 2010 v 10:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
 mish: asi moc neporadim, museli jsme delat express do 2 hodin, s nonarsky overenou kopii rodnyho listu a myslim ze to bylo okolo 3 000. pokud mate cas na to chvili cekat tak to bude urcite daleko levnejsi.
22. led 2010 ve 23:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivar
Easy Wedding - obřady a svatby v Brně a Praze, půjčovna dekorací, květiny.
Iva Vinkler PRO

Organizování svateb - Region Brno
PRO Shop: 14 inzerátů
21
fotoportrét
fotoportrét
ivar
Iva Vinkler PRO

21
 mishis: obvyklá cena za soudni preklady s tlumočnickou doložkou je cca 350kč za normostranu
23. led 2010 v 09:41  •  Svatba byla v srpnu 2006  •  www.easywedding.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetpinky
Registrovala se 11. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. června 2010
fotoportrét
fotoportrét
sweetpinky
Registrovala se 11. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
 holky,i ja si beru cizince,co je to ten doklad z cizinecke policie,k cemu to je? To mi na matrice nikdo nerekl,jen o vsech tech prekladech,apostile... Poradite mi o co presne jde? Diky
23. led 2010 v 09:46  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivar
Iva Vinkler PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
ivar
Iva Vinkler PRO

21
 doklad z cizinecké policie jen pro ty co nejsou v EU, je to doklad, který říká, že je v zemi legálně, tj. nepřekročil povolenou délku pobytu, není mezinárodně hledaná osoba apod.
23. led 2010 v 09:52  •  Svatba byla v srpnu 2006  •  www.easywedding.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
Registrovala se 1. února 2009 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků.
  • Svatba byla 24. března 2010
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
 Ahoj, ten doklad od cizinecké policie se vydává ohledně oprávněnosti pobytu na území ČR / musí být pro uzavření snatku/ a nesmí být starší 7 dnů před plánovaným snatkem. Žadatel musí přijít osobně a nezáleží jestli je z EU, nebo ne, nebo měl už dříve povolený pobyt. http://www.svatba-svatby.cz/snatek-s-cizincem.php Pokud ale plánuješ svatbu v zahraničí, jak máš na logu, tak se s tím nemusíš vůbec zatěžovat. emoticon
23. led 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 jak pise ivar, uz neni treba pro EU emoticon zkusenost z prvni ruky
23. led 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
 No tak to je super, získala jsem asi teda starší info. emoticon
23. led 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 Ahoj vsem, ja mam trochu jiny dotaz. Nevim, jestli se to tu uz nepsalo, tak se kdyztak omlouvam. Jak budete resit 'pouze anglicky' a 'pouze cesky' mluvici hosty? Budete je u stolu promichavat s nekym, kdo umi anglicky i cesky a pripadne by mohl prekladat anebo proste usadite anglicky k sobe a cesky k sobe zvlast?
23. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 ja teda na obed posadim anglicke hosty(coz je pritelova rodina) na jednu stranu a ceske na druhou stranu, stoly budou do U. No a pak pocitam s tim, ze se po obede zacnou michat, posedavat venku a tak, takze si nakonec pokecaj i kdyby rukama nohama. Doufame ze vse bude mit uvolnenou atmosferu emoticon
23. led 2010 ve 22:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p.e.t.a.
3
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1121 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
p.e.t.a.
3
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1121 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 Ahojte, my sice budeme mít česko-německou svatbu, ale chci to udělat také tak jak napsala bluejay. Od nás totiž nikdo němwcky nemluví tak bych je ani promíchat nemohla. emoticon
23. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 Ok, diky moc za odpovedi. Takhle jsem o tom premyslela i ja, ale nevedela jsem, jestli to nebude nejaka zasadni "svatebni chyba". emoticon My zatim planujeme kulate stoly, tak pak uvidime, jak nam vyjde zasedaci poradek. Jsme teprve na zacatku vseho planovani. emoticon
24. led 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 A mam jeste jednu otazku... pokud ma pritel dve obcanstvi, jedno z EU, druhe kanadske, jak se to pak resi na uradech a s dalsimi papiry? Ja se teda budu teprve na vsechno ptat na matrice, ale tak jsem si myslela, ze byste s tim mohla mit nektera zkusenosti. Nevim, jestli si mam vzit kanadana nebo evropana. emoticon Ma to pak na neco nekde vliv?
24. led 2010 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Ahoj Holky, tak mame zamluveny datum 21. Srpna emoticon
Poslala sem mejlika britskymu konzulatu tady ve Vancouveru tak by nam snad meli byt schopni pomoci s tim dokladem o spravni zpusobilosti. Jen doufam, ze budou schopni i pomoci s tou apostilou na rodnej list a ten doklad. emoticon
26. led 2010 v 05:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetpinky
fotoportrét
fotoportrét
sweetpinky
 eshley123 jo,jo,mela byt v zahranici,ale zjistili jsme,ze v CR je to jednodussi,takze bude tady emoticon je fajn,ze pro EU uz teda byt nemusi
27. led 2010 ve 14:53  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
 No a vidís , já mela mit svatbu v CR a jelikoz je to tak strasne komplikovane, tak menime svatbu do zahranici. Uz mame vsechno vyrizene a nakoupene, takze v pohode a nebylo to vubec slozite. Jen se vsim prokousat a hlavne--pozorne cist rady minulych, pritomnych a budoucich nevestinek. Za co moc, moc diky!!
28. led 2010 v 18:53  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 925 příspěvků a 4 alba. Má 141 přátel.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Hluboka nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 925 příspěvků a 4 alba. Má 141 přátel.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Hluboka nad Vltavou, Region České Budějovice
 ahojky,

tak koukam vsichno uz mate a mate boty? budu mit internetovy obchod a budu prodavat boty emoticon
28. led 2010 v 18:55  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
fotoportrét
fotoportrét
eshley123
 cutce, uz i boty. No jen takove zabky s koralky, jelikoz je svatba na plazi. Ale myslim, ze zajemkyne o tvuj obchod budou. Hodne zdaru. emoticon
28. led 2010 v 19:32  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
poppyseed
Registrovala se 27. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 19. června 2010
    Ve Valticich a nasledna hostina v Lednici, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
poppyseed
Registrovala se 27. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 19. června 2010
    Ve Valticich a nasledna hostina v Lednici, Region Břeclav
 ahoj, taky se tu na chvili zapojim - podelite se nekdo se mnou jak resite menu - jake maso vybirate pro hlavni chod atd...nejak to nemuzeme rozhodnout vzhledem k rozdilum mezi anglickym a ceskym stravovanim a zvykumemoticon
29. led 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sillybilly
35
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sillybilly
35
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Má 9 přátel.
 Ahoj nevesty, tak uz i na mne doslo emoticon Pred Vanocema to na mne vybaf tak sem tady emoticon
Nejak se mi do toho planovani nechce jelikoz vubec, ale vubec nevim kde zacit.
Jediny co vim je, ze svatba bude v cechach nejdriv tak za rok. Zatim vede Hluboka emoticon tak co dal emoticon
29. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishis
fotoportrét
fotoportrét
mishis
 sillybilly: Tak vitej mezi nama...jelikoz mas jeste rok, tak na vyrizovani mas jeste casu dost. Az si vyberes misto svatby, tak si to potom zamluv na matrice, no a pak az 6 mesicu pred svatbou muzes zacit vyrizovat papiry. teda pokud si beres Anglana? Me to zacne uz pristi mesic, tak s chuti do toho emoticon . No a co se tyce planovani svatby, tak mas aspon cas na promysleni, co by se ti libilo apod.
29. led 2010 ve 13:48  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 cusik holky!
poppyseed: taky si lamu hlavu s menu, chtela bych tradicni svickovou, jaky by to byla svatba bez svice,ze? emoticon Jenze snoubencovi zrovna dvakrat nejede a obavame se ze stejne to bude i s jeho rodinou, pry ta nasladlost omacky jim prijde neobvykla. Tak nevim co, rikam si ze rizky by byly nejjednodusi ale ty zas chceme mit vecer na rautu..
Holky my ted shanime hotel v Praze pro snoubencovo rodice a jeho bratra s rodinou, vsichni prijedou na tyden,pojali to jako dovolenou, tak vymyslim program a hledam vhodne ubytovani za slusnou cenu..
30. led 2010 ve 22:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 bluejay: ohledne ubytovani - my budeme samozrejme hledat i hotel, ale nabidneme nasim zahranicnim hostum i moznost pronajmu apartmanu. Jeste s nima nemam osobni zkusenost, ale co jsem videla na netu, tak jsou ceny daleko vyhodnejsi nez ty hotelove, navic v apartmanu je daleko vic mista a muzes si i uvarit, pokud hoste nechteji celej tyden chodit po restauracich. Ale to se tyka Prahy. Nevim, kde budou zustavat rodinny prislusnici tvojeho snoubence. Kdyztak ti muzu napsat www co jsem nasla do tvojeho IP, kdybys mela zajem.
30. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamila0418 (32 r.)
1
Registrovala se 26. října 2009 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 16. července 2010
    Letenksý zámeček v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kamila0418 (32 r.)
1
Registrovala se 26. října 2009 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 16. července 2010
    Letenksý zámeček v Praze, Region Praha
 Ahojda, tesime, ze nejsem sama, kdo si lame hlavu emoticon Kazdopadne jsem si rikala, co se tyce svickajdi a tak, ze s pozvankou poslu moznosti sestaveni menu a kazdy si vybere podle sve chuti a cizinci dle sve odvahy emoticon) S apartmany souhlasim, myslim, ze u delsi doby pobztu se to rozhodne vyplati... Co se tyka komunikace s matrikou ohledne potrebnych dokumentu a jejich prekladu. Dejte si na to fakt pozor a overujte info na jinych mistech. My jsme jim tam ted nesli nase papiry a oni nam rekli, ze jeste potrebujeme jiny, coz nam nikdy pred tim nerekli... Taky nam konecne odsouhlasili, ze kdyz je pritel rodinny prislusnik obcana EU (coz ziskal preze me jako ve vztahu druh-druzka), tak na cizineckou nemusime. Pani na matrice nam tvrdila, ze vztah druh-druzka neexistuje, tak pozor, cizinecka to tak vede, takze je vyhoda mit ten modry prukaz dokazujici vas vztah... Hodne stesti! Papa
31. led 2010 v 11:33  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 bibicz: nasi anglicaci budou tez v Praze, mas pravdu apartmany jsou lepsi, byla bys tak moc hodna a poslala mi na IP stranky apartmanu ktere jsi objevila? Moc dekuju!
31. led 2010 v 18:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 bluejay: poslano... a dej vedet, jestli budes mit nejake osobni zkusenosti. Ja zatim jenom "internetuju" a nabidky na tech strankach, co jsem ti poslala, se mi libi. Nicmene kontaktovat ty mista budu az trochu pozdeji.
31. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sillybilly
35
fotoportrét
fotoportrét
sillybilly
35
 mishis: kdyz rikas, tak si to pak zamluv na matrice. Co ze si to mam zamluvit na matrice? emoticon

sice mam na planovani pres rok, ale bohuzel jen 2 navstevy cech emoticon coz jsou maximalne 3 tydny emoticon
Mate nekdo svatebniho koordinatora, nebo nepremysleli jste o nem?
kdyz uz jste u toho jidla, chtela bych se zeptat, jestli je normalni, ze vam daji v restauraci na vyber rekneme ze 3 jidel aby si hoste vybrali co chteji a ve svatebni den dostanou co si vybrali? Nebo se musi vybrat 1 jidlo pro vsechny?
31. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 sillybilly: mi meli koordinatorku, ne ze bych ji nechala moc delat, taky sme planovali pres rok do z toho 3 tydny v cechach a pak tyden pred svatbou a zvladli sme to ok. Koordinatorka hlavne byla super ze sem ji jen napsala maila a zajistila kadernici , auto atd... a pak hlavne ve svatebni den vyzdobu salu, nazdobila dort atd... svatbu na klic bych asi nesnesla, ale bylo super mit nekoho kdo to mohl trochu pomoct. Ja sem vetsinou vsechny dodavatele kontaktovala po mailu, pak sem to vtech par tydnech obehla a bylo to, ale je pravda ze saty,vsechnu vyzdobu, saty pro bridesmaids atd... sem mela vsechno nakoupeny tady a nemusela sem se stim zdrzovat doma, a kdyz sem potrebovala platit zalohy tak sem vyslala tatku.

poppy: mi meli zverinovou pasticku, chrestovou kremovou polivku, kureci roladku s grilovanou zeleninou a pecenyma bramborama a italske tiramisu s jahodama, a pak vegetariansky menu pro ty co nechteli pastiku nebo kure, byl to boj , ja na tradicni taky moc nejsem, ne ze bych to nemela rada , ale ne zas tak moc, a stejne sme se nemohli do posledni minuty shodnout, ale dopadlo to super! No ja kdyz sem videla jak se v tech nasich jidlech Lea vzdycky stoura, tak bych si netroufla.
1. únor 2010 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishis
fotoportrét
fotoportrét
mishis
 sillybilly: Az se rozhodnes, kde budete chtit obrad, tak musis zajit na matriku v tom okrese pod kterou ta obradni mistnost (kostel) spada. Tam jim to nahlasit, ze se chcete brat tam a tam a oni si to zapisou atd.
My jedem v dubnu na tyden do Prahy, tak musime vse zaridit ten tyden, potom jedem az tyden pred svatbou. Ja taky zarizuju vse po emailech a co se nepodari, tak budu muset obehat v dubnu. O koordinatorce jsme taky uvazovali, ale jak jsme videli ty sumy, tak jsme se rozhodli, ze to zvladneme sami. emoticon Ale pokud mas par liber navic, tak bych do toho klidne sla, usetri to hodne nervu.

Co se jidla tyce, tak my budeme mit jen raut, tak si aspon kazdy muze vybrat, co chteji, bo tam bude od vseho trochu. Tradicni polevka nebude chybet, to budou mit vsichni, ale potom at si kazdy vezme, co chce.
1. únor 2010 v 11:46  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sillybilly
35
fotoportrét
fotoportrét
sillybilly
35
 Ahoj holky, diky za pomoc emoticon
Ja bych toho koordinatora chtela hlavne kvuli tomu, ze se o vse v ten den postara, aby vse klaplo tak jak ma a mi jsme si ten den mohli uzit. Hlavne zalezi na tom na kolik by nas to vyslo.
Bouncing-czech kdyby ti to nevadilo, muzu se zeptat na kolik vas ta koordinatorka vysla? Nemusis na to odpovidat emoticon
1. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš