Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ohledne valciku. Jonathan mel jednu 2 hodinovku ve stredu pred svatbou a zvadli jsme to. Lide ocenili jeho snahu. Tancovalijsme jenom asi 2 minuty, ale i tak to stacilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu do posilovny a pak dom uklizet po malirich, vecer si pak doctu co jste tu napovidaly... Hezke odpoledne preji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my mame hostinu v celkem vetsim sale, kde bude misto na tanec na veseli, jen to okoli je tak krasny, ze by me silene mrzelo kdyby lilo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blue: snad nebude. Ale i tak kdyby lilo, ja si svatbu uzila i tak.... Dulezite je, ze v ten den jsi odklopen aprateli a rodinou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja taky gratuluju ze uz to mate za sebou... my sme dnes u pritelovych rodicu oznamili ze to bude na 100% v Cr a jeho se uz tesi ze se konecne kouknou do prahy a tak ruzne po ceskych pamatkach... no je to super... uz jen at zacneme neco vyrizovat at vim ze uz aspon neco je hotove...
Odpovědět
bluejay to mam aj ja strach, ze poseru celu anglictinu.......ta nasa kapela su 5ti ludia v strednom veku......
Odpovědět
Profilova fotka
jeste se chci optat holky co mate misto knedlickove polivky ktera je u nas jako predkrm.. mladymu to vubec nechutna a tak rikal ze to teda ne... takze vubec netusim co udelame misto polivky... a ta chrestova rolka se sunkou mi teda taky moc nejede.. to sila vubec netusim co budeme mit... svickova ta mu jede takze ta bude... no ale ten prekrm a polivka.. nevim nevim..
Odpovědět
my mame predkrm sunkorolka a mozzarelu s tomatom a mame aj polievku teda
Odpovědět
Profilova fotka
vy mate tu knedlickovou nebo mate jinou? mladymu proste nechutnaji ty nase vodove polivky, mu to pripadne proste jak varena voda.. coz vlastne jako je no... ale to on proste nechce... a abych davala jako predkrm jejich hustou tomatovou ktera mi pripomina nasi rajskou omacku z toho by byl hned kazdej plnej... tak fakt netusim
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nase menu bylo: STARTER Fresh buffalo mozzarella served with beef Carpaccio, and Parma ham on a salad bed, dressed with extra virgin olive oil SOUP Chicken soup with vegetables and traditional Czech nutmeg dumplings MAIN COURSE Beef sirloin with dumplings and cream sauce served with cranberry sauce and a slice of lemon OR Veal medallions with mead, pear chutney, served with sautéed potatoes with onion and herbs DESSERT Wedding cake Vsem hostum to srasne moc chutnalo, mame stesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ste meli fakt krasny... mnam uz se mi delaji chute ted.. hihi.... my kdyz sme byli u sestrenky pred rokem na svatbe tak ta jako by mela dva hlavni chody takze sem byla narvana az moc... to mela spis teda jako veceri ale taky se mi zdalo ze toho bylo hodne... mela sunku s chrenovou penou pak knedlickovou polivku pak byla svickova a pak za dyl kureci s hranolkama a pak bylo cukrovi no a vece meli jeste volne bufecko.. .coz teda jako byla sila ze sem nevedela zda stihnu vytravit... tak nevim zda mam mit jako taky dva hlavni chody ci jen jako predkrm nejakou tu polivku a pak velky hlavni jidlo a ten dort.. no uvidime jak se rozhodneme...ale s tou polivkou to fakt bude sila jelikoz jemu nase proste nechutnaji...
Odpovědět
Profilova fotka
My meli vyber ze dvou hlavnich jidel, ale lide meli jenom jedno. Vecer pak bylo bufecko...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to je fakt.. udelat jedno hlavni predkrm a polivku nebo tak neco... a pak bufecko.. no proberu to s pritelem a uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: clovece tak to slysim prvne, ze ma nekdo dva hlavni chody :-o wow, to by mi pak prasly saty!! :-D tomu memu taky nechutna knedlickova, nesnasi jatra, na svatbe kamaradky jsem ho to donutila jist a az za rok jsem mu priznala ze ty knedlicky jsou jatrovy :-D :-D A ja zase nemam rada krenovou rolku, takze predkrm nevim. Pak mu moc nejede svickova..to me stve, rika ze se obava ze by to nechutnalo ani ostatnim anglicanum, ze pry omacka ma nezvyklou sladkou chut.. Tak nevim, asi bude nejaky kure a a vecer samozrejme raut a gril ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako predkrm bude ok to se neco vybere treba jen pastika s toustem nebo meloun s parmskou sunkou nebo sunkovou rolku s nejakym syrem.. hlavni asi ta svickova a pak dort no a vecer bufecko... testoviny nejaky salaty ... salamy a tak ruzne... asi kureci stehynka hranolky... a chci tam mit tu cokoladovou fontanku vis.. jahody a nejake zele aby se to dalo napichnout na spejlu a lidi si to namoci.. tu uz mam schvalenou ze muzu mit to pritel ma cokoladku taky rad... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee fontanu budeme mit taky ;-) mnam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hehe.. no tu sem si vysnila a uz hledala kde se da pujcit a nebo rovnou koupit hehe... a vy budete kupovat nebo jen pujcovat? ze bys me se treba mohli domluvit kdyz ji koupite a bude bezva tak bysme si ji koupili od vas :-D :-D :-D
Odpovědět
fontanu aj ja chcem, ale nic pre to nerobim hehe
Odpovědět
Profilova fotka
My uz mame vybrane misto hostiny a tam ji maji takze ji budeme mit s rautikem ;-) Jinak myslim, ze ji maji v argosu uz za 20liber, jenze jak to pak dovalit dom, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nekde sem nasla ze se da sehnat za 2500 i s cokoladou.. ale ted nevim zda koupit nebo pujcit... musim na to jeste jednou mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
jeste sem chtela rict myslite ze 2,5kg cokolady bude stacit.. nejak nemam prectavu kkolik se toho sni...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim jak jsou velke, ale v Argos katalogu jsou za slusne ceny.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted sem nasla pujceny s 2,5 kg belgicke cokolady za 2500 korun tu v cr.. tak nevim zda je potreba to tahat z uk ale urcite se mrknu... a hlavne takhle to dovezou pripravy co kdyz my to nezprovoznime haha
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: uz vite kde budete mit hostinu? Dost restauraci, ktere delaji svatbu je maji, to by vam usetrilo shaneni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie: uz jsi premyslela nad satama? Budes je kupovat, co pujcovat? Ja si je pujcim v cechach, nemam misto ve skrini, abych si je schovavala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, do cokoladove fontany jsme chteli take jit, ale pak jsem to odvolala, dala jsem se aby to nebylo moc 'spinave' a hlavne, kdyz tam byli deti, uz jsem videla jejich prstiky na mych satech. Jinak ja saty mela dvoje, na sobe pouze jedny. Druhe meli byt vice na foceni,a le kdyz lilo, tak jsme to odstala v jednech. Jedny saty jsme mela z Prahy Kleinodu a druhe odtud z eBay, puvodne cenna £ 1800 a ja je dostala za £100. A super kvalita od Kate Sherford.... Mozna se eBay vyplati....Ja mam jenom dobre zkusenosti, ale je to na vas, nekdo tomu moc neveri. Jinak nasi vsichni meli radi svickovou a knedlicky do polevky byli ty strouhankove, ne z jater... A jedine, co lide porad povidali ohledne jidla, ze toho tolik v zivote nevideli a strasne jim vse chutnalo. GHlavne masove misy a pak hodne piva! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D sabisek: tak to je super, ze vasim hostum chutnalo i ceske jidlo :-) no a samozrejme i pivo, ze :-D Kolik jste meli lidi na hostine?
Odpovědět
Profilova fotka
my meli na hostine i na vecer stejny pocet 65 lidi. Nejvice jim chutnalo veprove od kosti. Meli jsme vse typicky ceske, protoze Jonathan trval na tom, ze je to svatba v cecach a tak to bude. Ono mu totiz chutna v cechach vsechno a nastesti i tem jeho kamaradum...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ja take planuji anglicko - ceskou svatbu...... bouncig_zcech: chtela bych se te zeptat jaky jste meli vecerni program????
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je uzasny!! Tak je to spravny, je to v cechach tak vsechno cesky!! :-D Ja jim dam anglicanum, zadny fish a chips, svickova to bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?