Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
bluejay, my mame nabidky z litomeric jedna za 350 a jedna za 600 za hodinu ;-) ;-) takze len na obrad by to vyslo lacno (my chceme tlmocnika aj na zaciatok hostiny na speeches)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jo mi jsme delali apostilu na vsechny doklady i na rozvodovy
Odpovědět
Profilova fotka
ale pak apostila v cechach stoji myslim kolik 200 Kc :-D :-D :-D :-D to je panecku rodil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc dekuju za rady! :-) :-) currysark: to je super cena a Litomerice jsou od nas jen 25km mohla by jsi mi prosim poslat kontakt na IP? Holky budete mit hodne anglickych hostu na svatbe?
Odpovědět
Profilova fotka
mi budeme mit kolem 30
Odpovědět
Profilova fotka
ja se jen pridam, prekladala mi kamaradka, podepsala papir, a manzel podepsal take, a nikomu jsme nic neplatili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: teda to bude stehovani narodu :-) My budeme mit mensi svatbu do 30lidi, z toho 10 anglicanu :-) A uz tak si lamu hlavu s prepravou :-N janno: tak to je fajn ze i vam to dovolili, musim najit cas a zavolat k nam na matriku v pracovnich hodinach :-| Holky kdepak v anglii bydlite? My jsme dole v Devonu u more :-) Koukala jsem ze je tu hodne nevest z Londyna..
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: tam to musi byt nadherny :-) , ale nemas to tzky cestovat domu? Kde mas nejblizsi letiste? ja bydlim kolem 40 mil jizne od Londyna v male vesnicce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutce:My bydlime v Torquay, je to tu fakt moc krasny, mame tu palmy a plaze, kdyz jsem domu posilala pohlednice tak mi nechteli ani verit ze je to anglie :-) asi cekali obrazek Sherlocka v mlze :-) S letanim domu to neni zle, 1.5 hodiny od nas je letiste Bristol, takze pohoda :-) no a nasi bydli jen pul hodky od Ruzyne. cutce: a jak budes prepravovat 30 anglickych hostu z letiste to Budejovic, budes asi muset mit autobus vid?
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem si, ze s tim budu mit problemy, ale nekteri prijedou s mym nastavajicim autama, ostatni si budou pujcovat auta, pak slovenske kamaradky prijedou vlakama a nastavajiciho rodice a brachovo rodina tem jsem zajistila odvoz :-) to je skvely ze bydlis tak blizko ruzyne, ja to mam domu 3 hodiny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mas v pohode, kdyz si pujci auta, to je o starost mene.. :-) jen aby nejezdili nalevo ;-) My prave mame stesti ze jsme tak blizko Ruzyne, tak snad dopravu nejak zvladneme ;-) no ale uz si fakt lamu hlavu v predstihu, svatbu mame az pristi leto, :-N ale kdyz se to musi vsechno vybavovat pres net, tak si rikam, ze radeji zacnu drive nez pozdeji. Nakonec to hlavni vybavovani a behani po uradech se bude muset zvladnout v ramci dovolene v Cechach, tak chci mit predem jasno kam jit a kde co vyridit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nasi sv atbu planuji od unora minuleho roku, takze uz 1,5 roku. neboj ja taky vsechno planovala, a pak kdyz jsem byla doma, tak jsem vsechno objehala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
parada :-) :-) hned se citim lip! :-) beremese je vazne super, vsechny informace mam zatim odsud! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me taky hodne pomohlo ;-) uz mas fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-D mam!!! to je prvni vec kterou jsem uz zamluvila, radeji jsem to ani jeste nerekla rodicum, mysleli by si ze mi vazne uz hrablo :-) :-D fotografka k nam prijede od vas z Budejovic :-N Zuzka Scharf :-) Ona uz ma skoro cely pristi cervenec zamluveny, tak jsem nechtela otalet!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je skvely ;-) . jdu spinkat. dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou :-)
Odpovědět
my zijeme tu v CR a budeme mat asi 30 anglanov tez :-| :-| ale su s nimi len problemy teda :-S :-S bluejay pisem ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cambridgeshire, a za mne jedine Wagenknecht :-D
Odpovědět
My bydlime ve Skotsku - Edinburghu a v srpnu se stehujem do CR. Na svatbu mame Petra Vokurku. Prijede kolem 15 Britu.
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: jakt, ze s nima mas problemy? Jinak mi mame Jirku Tvarohu ;-)
Odpovědět
To by me taky zajimalo. Jaky muzou byt s anglanama problemy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jee holky, tak to jsme pekne rozsesety po britanii! :-) A koukam, ze mame ty top ten fotografy :-D :-) cutty: moc dekuju za kontakty!! :-) Jakepak problemy mas s anglicanama? My budeme mit dve varky, ktere prijedou zvlast, takze je nastesti v poho prevezem ale pak je budem muset bavit a vymyslet nejaky program..Pritelovi rodice zustanou tyden, tak uz si lamu hlavu kam je vzit! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja jsem kousek od Londyna...fotografa mam pres mou svedkyni, tak doufam, ze to klapne, vubec jsem s nim nemluvila, ale je dobrej, tak snad bude i na nasi veselce :-) Ja mam trochu obavy, ze se na svatbe utvori skupinky...a hlavne cast anglicka a ceska...
Odpovědět
Profilova fotka
mara: obavam se ze tomu se asi neubranis, aby se utvorili skupinky, zvlast pokud se uz anglicani a cesi neznaji..lja mam par kamaradu kteri trochu mluvi anglicky, tak ti se budou snad trochu snazit.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mara: ja s tim pocitam, ze to bude na dve hlavni skupiny - anglicani a cesi, ale pak myslim, ze k radu se kamaradi rozkecaji anglicky tak to snad bude super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vim, skupinky budou, hlavne, kdyz z me rodiny umi anglicky jen jedna sestrenice :-)) , ale jinak mi znami to zvladaji...hlavne, kdyz nebudu muset prekladat kazdou blbost, jako povidani o pocasi ci ze toto tea je obzvlaste chutne :-))
Odpovědět
Profilova fotka
maru: uvidis, par sklenicek a uvidis jak se budou bavit spolecne at budou umet anglicky nebo ne ;-) . My segry pritel neumi anglicky ani tuk, ale staci par piv a bavi se s mym uplne normalne rukama nohama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mara: to snad nemuzou lidi predpokladat,ze budes prekladat, je to preci tvuj den :-) Neboj, lidi se zabavi a domluvi :-D Ja se docela tesim co budou anglicani rikat na nase zvyky a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my zvyky nedelame, jen snad rozbity talir a to bude jen nahoda, pokud cisnikovi neco upadne na zem :-)) Mam ted spise jiny problem, mamka se rozhodla pozvat nejake lidi bez naseho vedomi...trochu drze, hlavne s ohledem na to, ze za vse platime my...zacinaji mi to strasne znechucovat, hlavne nase prani vubec nerespektuji...ach jo, rodinu si proste nevyberes :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?