Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak! Polite predevsim. Tak to se mam na co tesit se zarizovanim bydleni. My budem mit prozatim bydleni v CR -ale kvuli jeho praci budem asi jeste chvili pendlovat po svete. Jsem docela rada, ze je to takovy kompromis, a ze do UK nejdeme hned - ze se nejdriv budeme mit sanci szit v jine zemi nez CR a UK. Jak to mas s praci v UK? Co tam delas? narazis nekdy na nejake predsudky, jakoze jsi z CR atd?
Odpovědět
Profilova fotka
chara:a vy spolu nebydlíte? my právě kvůli jeho práci zůstáváme tady v UK. Snažil se skoro rok najít práci v čr, ale dělá tak specifickou profesi, že nic nenašel :-( tak jsem přemístila já. Dodělávám dálkově školu v Brně, po svatbě si začínám hledat práci na HPP. Sice se mi podle mě nepodaří dostat hned do oboru, ale začnu od začátku a čas ukáže.
Odpovědět
Profilova fotka
Klariku: My spolu mame vztah na dalku, oba pracujeme pro nevladky a kazdy na jinem kontinente. Ja jsem ted v Mozambiku a on v Nahornim Karabachu, kam za nim pujdu delat housewife po svatbe asi tak na rok. Mam z toho docela vitr, nikdy jsme spolu nebydleli, vidime se dost malo, ale nejak to spelo k tomu budto do toho prastit a nebo se uplne rozejit... V CR budeme mit skladiste veci a prechodiste - jeste musime dum najit a koupit. To bude asi muj job. Do budoucna se vubec jeste nechcem usazovat - v tom mame oba jasno. Ale ja bych moc chtela delat Master v UK a taky pracovat v oboru - a to bude v mem pripade od piky, protoze mi z CR nic neuznaji z praxe, co jsem mela. Dneska jsem cetla docela vtipny clanek - secret of a good marriage - http://www.metro.co.uk/metrosexual/ar...
Odpovědět
Profilova fotka
chara:tak to vám moc držím palce! :-) taky jsme měli vztah na dálku, sice jsme se vídali dost často, ale stejně to bylo náročné.Jsem ráda, že jsme to zvládli, jednoduché to nebylo, takže když píšeš, že jste byli před rozhodnutím buď se rozjejít či vzít..tak fakt vím, o čem mluvíš ;-) Jinak ten článek, tak to přesně tvrdí můj nastávající už nějakou dobu, jak si musíme pořídit něco takového a budem happy na věky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem stejne moc rada, ze mame Anglicany! Fakt
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasnačka ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klariku: ja jsem ted sice v anglii [mam prazdniny mezi skolou], ale vztah na dalku moc dobre znam....od zari nas ceka dalsich 6mesicu od sebe nez skoncim skolu[diky bohu za nizkorozpoctove letecke spolecnosti, takhle se muzeme vidat alespon jednou za mesic a pu]l...pak jen sbalit kufry a premistit se do UK...a zacit hledat praci, asi se na nejaky cas umistim tam, kde pracuji pres prazdniny, udelam si pri tom nejaky kurz a najdu si normalni praci.. jinak bych anglicana taky nemenila....zadny chlap v cr se ke me nechoval tak pozorne a taky mi nevaril caj, kdyz jsem byla nemocna :-D Hledani bytu nas mimochodem ceka take...zatim jsme v byte, ktery nam poskytuje zamestnavatel [share house], takze zadna slava...se zarizovani bytu strach nemam, kdyz si dupnu, tak je po mem a on nastesti nefandi anglickemu stylu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivanaw:je to fakt zkouška jak řemen, vztah na dálku...to přítel taky nefandí tomu anglickému stylu, ale prostě něco tu neznají, nebo dělají jinak a já jsem přesvědčená, že my v čr to děláme přece líp :-D ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, to je vec jasna, ze to v CR delame lip. Nikdy bych netusila, jaka ze me bude patriotka - obajovat jazyk a kulturu v manzelstvi a rozsirovat ceske povedomi cely zivot. Nastesti uz nikdo z jeho rodina nerika Eastern Europe...ale Central. Tak jsem rada. Ovsem Marmite nikdy nepochopim. Sleep well.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo zlate ceske rucicky...tady maji hlavne na vsechno plno casu :-( braska studuje nastesti stavebku, takze si ho asi potom pozvu na konzultace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak mame datum svatby a misto...chtela jsem svatbu v lete a v sobotu, ale kvuli penezum jsme to museli pozmenit na nedeli a brezen - 28.3.2010 clearwell castle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, muzu se pridat?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Cutce, samozrejme. Kde se budes vdavat v Krumlove?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, jste tu jeste nekdo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
birdie: jo v Ceskym Krumlove, nasi bydli nedaleko a je to nejkrasnejsi mesto co zname :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: my s mym Anglicanem se chceme nekde v Jiznich Cechach usadit - nejaky tip blizko Krumlova a nedaleko do hor?
Odpovědět
Cutce, rozumim, jsem z Jiznich Cech ;-) Myslela jsem, kde presne svatbu chcete mit v Krumlove...
Odpovědět
Profilova fotka
Chara, tak to nevim kam, to spiz nekam na Sumavu. A co tam chcete delat, hlavne tvuj pritel? Birdie: obrad by mel byt na Stepnici a recepce v Zamecke Jizdarne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim Vas z podmraceneho Bristolu. Jak se mate? Ivano moc gratulu k datumu! Ja vim, 2010 zni daleko, ale uteve to jako voda. Takze nakonec preci jen vyhral Clearwell Castle? Muj nastavajici chtel svatbu v zime a ne v kostele a ja to do Cech jela obhlidnout a kdyz jsem mu volala zpet tak jsem mu rekla, ze jsem nasla super misto, ale jestli by hodne vadilo ze by svatba byla v lete a v kostele :-D Takze jsme to meli naopak. Tak ted uz muzes pomalu zacit s pripravama? Birdie, jak se mas? Cutce uz mas neco zarizeneho? Jx
Odpovědět
Profilova fotka
janauk: ahojky. Mam uz misto na obrad a recepci, DJ, fotograf, kameraman a dekoraterku kvetin a vse bude v Cechach. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janauk: a jaky je manzelsky zivot? mam se na co tesit? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cutce. Teda ty jsi ale pilna vcelicka! Co saty? Uz jsi byla zkouset? Urcite je se na co tesit ;-) Ja ti nevim, zda se mi ze se toho zas tak moc nezmenilo i kdyz manzel rika, ze pro nej to byl zasadni krok ;-) Tak ti nevim :-) Jak jste spolu dlouho? Ja vim, ze uz jsi to tady psala, tak promin, ale nepamatuju si to. A kde jste v U.K?
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlime v Kentu u Sevenoaks, bydlime spolu prez 3 roky. Andy uz byl jednou zentay, tak si myslim, ze budeme mit problemy, ze je rozvedeny, myslim s papirovanim. Saty jdu zkouset v zari, ale doufam, ze neco schodim, hraju tady volejbal, ale kvuli zraneni, ktere se tahlo 3 roky tak jsem pribrala :-S A co ty tady delas?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Kentujsme nikdy nebyla,jste u more? Ono to s tim pirovanim nebude zas tak hrozne, jen budete muset mit o dokument navic, to zvladnete ;-) Drzim palce se schazovanim, me se to nejak pred svatbou nepovedlo, pak jsem si nad fotkama rekla ze uz to takhle dal nejde a rok pote mam jen plno reci :-( Ja delam credit controll v jedne male firme a ty? Uz jsi vylecena? Jako myslim po zraneni? A ty jsi z Krumlova? Ja mam rodice v Pisku, tak Krumlov znam
Odpovědět
Profilova fotka
Nasi bydleli v Budejicich a pred par lety se prestehovali do Velesina. Zraneni je vylecene, ale sezona skoncila a zacina koncem srpna. mela bych jit do posilky, ale tak strasne ji nenavidim :-( Delam administrativu. jak jses tu dlouho? A jak jste byli spolu dloudo s manzelem nez jste se vzali?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem z cviceni taky ted nejak vypadla. Ja chodila dost casto cvicit ale ne do posilovny na stroje ale na classes jako spin nebo boxercise ale ted toho mam strasne moc v praci a do toho predelavame baracek a tak nic nestiham :-( Jinak jsem tady neco pres tri roky a s Ianem se znam od leta 2000, takze uz je to nejakej patek, ale ze zacatku to byl typickej vztah na dalku. Jak jsi dlouho s Andym? A jak jste se poznali? Chcete tady zustat?
Odpovědět
Profilova fotka
Uz se zname dele, ale protoze jsem predtim mela jinuho, tak si nic netroufal, az kdyz jsme se rozesli. Bydlime a jsme spolu prez 3 roky. Stehovala jsem se z Cech rovnou k nemu :-D Jojo uz to tak vypada, ze tu zustaneme a co ty? padim domu. pa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
Mej se hezky, ja take bezim. Janax
Odpovědět
Ahoj Jani, jsem ok. Akorat stale stejne, dojizdim za manzelem a furt zadna solidni prace, navic US job markets are bad diky depression. Byla jsem na par pohovorech, ale nejsem odtamtud, takze mi kazdy naznacuje, ze bych musela vzit podradnou praci. Navic Newyorcani jsou pro ne velka exotika a jeste pridejte moji ceskou cast prijmeni, takze je to trapne....Jsem z toho momentalne dosti smutna a rekla bych, ze i otravena :-( Zacala se do me nahlodavat myslenka, ze se snad vratim do Cech, ze je to asi osud. V New Yorku jsou lide jaksi vice "normalni", ci lepe receno cosmopolitni. Jani, at vam to vyjde s barackem. Cutce, posilovat nechod, to je nejhorsi, kdyz chces zhubnout. Dobry je kickboxing, behani, atd. To nepridava obrovske svaly navic. Jinak v Jizdarne to bude urcite super. Krumlov je nadhera, muj manzel si ho taky zamiloval. Mi meli druhou svatbu v Treboni, ale to uz jsem ti asi rikala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze behani je naprosta jistota pro efektivni zhubnuti. Jen se prinutit...ja bojuju. Cutce: my v CR chcem mit jen prechodne "skladiste" veci... vubec asi nejak neplanujem tam do budoucna bydlet, fakt nevim, co by muj nastavajici v CR sehnal za praci. Holky, je tezke najit v UK praci? Ja se na svatbu hodne tesim - skonci tim nas vztah na dalku - ale asi to bude sok, protoze jsme spolu nikdy nebydleli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?