Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee Birdie, tak se mi konecne podarilo otevrit ty fotky. Jsou nadherny! Moc Vam to tam slusi a vypada to tak nadherne jarne!!!!!
Odpovědět
Dekuji holky. Klaras, nedoporucovala bych chodit do neoverenych "vybornych" restauraci jako mi s manzelem :-D Naladu nam to ale neskazilo...Varilo se jeste jednou doma! Jani, jak to vse stihas! Milano bych si taky nechala libit. Moji mamince bude 60 pristi rok. Uz budu muset zacit neco vymyslet... Jarne bylo, ale ted je tu priserna zima, doufam, ze to neodstunu, mam uz jen 3 dny do odletu.
Odpovědět
Profilova fotka
Klaras: ja tu v CR v 19 stupnich litam pomalu v letnim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...no jo vyroci se nam uz blizi taky! Vyrazime tady do hotelu (je to opravdu super hotel kde vyborne vari). Uz jsme tam jednou byli a bylo to super, ale vzhledem k tomu , ze je dost "pricey" je to jen pro specialni prilezitosti :-) vite co date svym drahym polovickam jak darek? my jsme se nakonec rozhodli, ze si poridime spolecny darek a koupime si nejaky obraz...nevime co, jak, kdy, kde ale mame napad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je teda zase klasicky pod mrakem :-( Mamka nechtela narozeniny nejak zvlast slavit a tak jsem ji prekvapila svym prijezdem, coz se naramne povedlo a pak jsem ji na dva dny vzala do Prahy. Sly jsme do divadla, na masaz,prometly obchody... Bylo to super. A svatba v Milane take nadherna, hlavne to pocasi!!! Ted za to ale platim,jsem nejaka unavena :-( Evo, to zni fajn, zajit si na dobrou veceri a ten obraz take!!! My jsme nejdriv chteli jet na Jemniste, ale nejak nemam uz moc dovolene a tak se do Cech asi v cervnu nedostaneme. A tak nam asi dam spolecnou masaz a odpoledne ve spa. Ivano, to pocasi ti zavidim.
Odpovědět
Evi, dobry napad. My si taky koupili veci dohromady a spa jsme meli jednak doma a jednak na masazi:) Mame to vyroci nesikovne, jen dva dny za Valentynem, tak je to oslava na par dni malickostma:) Jani, to jsem taky myslela, ze spis mamku nekam vezmu na vylet:) Taky jdeme pristi stredu do divadla, moc se tesim. Uzijte si vikend a lepsi pocasi!
Odpovědět
Profilova fotka
Birdie, preji stastnou cestu a moc si to v Cechach uzij. Kam jdete do divadla?
Odpovědět
Dekuji, Jani. Jdeme do oblibeneho Svandova....maji i anglicke titulky, tak si to Davin snad take uzije.Davaji Zebrackou Operu s Michalem dlouhym, pry to stoji zato.
Odpovědět
Profilova fotka
birdie tak si to pekne uzijete :-) my jsme se nakonec rozhodli, ze poletime na vikend na svat vyroci do tasmanie, Launceston, je to jen hodka letu. Manza mne vcera moooooooooc prijemne prkvapil, zamluvil 5* hotel a uzasny pokoj.Jak ja se tesim, uz bych jela hned :-D jsem rada, ze je uz patek ,mam toho po celym tydnu nejak dost. :-| Vcera jsme se dovedeli datum svatby jednoho dobreho kamarada, je to 14.12. coz je nedele!!! v 6 vecer!!!!! ]-( asi mne slehne,diky tomu, ze je takhle brzo pred Vanocema si v pondeli nebudu moci vzit volno 8-( no datum jak malina
Odpovědět
Klaras, juu, ty se mas, to mas hodneho manzela! Hlavne tam nepotkej tu "tasmanskou priseru" :-N Jinak dekuji, budu si uzivat jak to pujde dest i snih :-D V nedeli v 6pm je vazne nesikovny cas. Proc si to tak nacasovali, kvuli oblibenemu mistu, kde jiz meli plno?
Odpovědět
Profilova fotka
birdie..oni se zasnoubili pred mesicem, svatbu chteji mit v lete( tady listopad-brezen zhruba) a skoro vse je zamluvene, vetsinou to lidi zamlouvaji tak rok dopredu. nevim proc tak zenou no a jediny termin je nedele, vsechny patky a sobotu jsou vsude zamluvene :-| .. ale kdyby to alespon bylo treba ode dvou ale v 6 obrad 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
klaras: je ty se mas, ja bych taky hned letela na vikend nekam pryc...s tou svatbou to mate nanic, to nez se dostaneme k svatebnimu "obedu" tak mate min 9hodin vecer :-S Tak to prinejhorsim vezmes nonstop - ze svatby rovnou do prace :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klaro: meli by to udelat s oslavou od rana a na zaver, kdo vydrzi, by videl obrad :-D (to by byla zkouska i pro snoubence) zkus jim to navrhnout, coz?
Odpovědět
Profilova fotka
no normalne by mi to az tak nevadilo :-D ..ale dasli den je pondeli :-D :-S a zhruba tyden pred Vanocema..kazdy rok je vzdy spousta akci..starnem no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je dneska tak nadherne letne! A ja trcim cely den na skoleni :-( Birdie, uzij si Svandovo, my byli take tam ;-) Kote ten navrh pro Klaras je dobrej, jen nevim jak by se libil snoubencum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kote :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jano: no to by se prave videlo, jestli by snoubenci vydrzeli... kdyby jo, tak je to fakt na cely zivot! klaro: mas svatou pravdu, clovek uz nevydrzi, co driv.... ja mam treba dneska problem vydrzet v praci. driv mi to nedelalo celkem potize, ale co jsem se vdala, tak bych ani pracovat nemusela... kde se vubec vzal ten blbej zvyk, ze vdane zeny chodi do prace? od ceho ty nase manzely mame???? zatracenej feminismus. ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kote: ja bych zase zesilela doma :-D Ale mozna me to prejde az vylezu ze skoly a zacnu pracovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivano, prejde te to, neboj, uvidis... :-D jak uzivate jara? my byli v te budapesti, jak jsem tu pred casem psala. bajecne. moc hezke mesto. stupen omselosti - jako praha pred rokem 89, rozmery velkolepe. lazne super. doporucuju. uzasna trznice. uheracek za rozumne ceny. vynikajici zakusky v cukrarnach, obzvlast v cukrarne kiraly na ulici kiraly (kdyz zapomenu na tu jednu spatnou zkusenost z kavarny zvane gourmand, kde mi predestreli plesnivy dobosuv dort, na ktery jsem se tesila ze vseho nejvic). jen gulas jsme neochutnali, protoze najit restauraci s tradicni kuchyni je ponekud problem (a gulas je pry polevka, takze ho clovek na jidelnim listku spolehlive mine). pocasi - uplny leto, v praze teprv kvetou tresne a tam je vsechno olisteny. jinak samy japonsky a cesky turista.
Odpovědět
Ahoj holky najak nestiham to vite prace a pak zabava ;-) Tak jak to u me vypada.Mam saty svadlenka Jitka z Ceskych Budejovic mi sije naddddddddddddddddherne saty s krajkou jsou krasne a mam i dortika z Cb. Jen tak mimochodem ten dort mi dovezou do Chomutova HHHHaaa :-D Bude to neco stat ale holky minule mi daly dortik na ochutnavku a ja se malum u.... vyborny a omluvte prosim muj jazyk. 8-) Jinak papiry vyrizene a hotel take jenomze mam maly proplem o kterym bych se s vami chtela poradit. Muzika ?Ceska ?DJ?Nebo jen CD?Jak to u vas probihalo,od kolika muzika a u nas je obrad an 12 hodin.je to sial jelikoz jeho rodice a jeho sestry s rodinama nepiji a jsou silne verici je tu i otazka piti a pripitku.Stve me to. ]-( dale mam problem najit slusneho kameramana na ty co jsem se koukala amateri,hruza klepalise jim ruce ato si rika profik.
Odpovědět
Profilova fotka
Kote: do budapesti se ted chysta v lete muj bratr, tak ho varuji at si dava bacha na jidlo... :-D Předpokladam, ze si poveze ale svoje papani, jako student nema na rozhazovani :-) Muj drahy snoubenec vydrzel v nove praci presne tyden a uz volal do te stare, ze se chce vratit...takze zase stehovani :-D Jsem zvedava jak budou moje veci vypadat, az za mesic dojedu do anglie, kdyz to prevazi z mista na misto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..my byli v Budapesti nekolikrat, jednou i na Silvestra a milujeme ho,meli jsme i gulas..jedli jsme v te stare casti..mooc dobry.. ivanaw..na jak dlouho jedes? neboj to bude dobry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaras: jen na 2,5 mesice...prvni tyden v zari mam statnice z business english a pak praxi, takze musim nazpet
Odpovědět
Profilova fotka
ivano: varovat ho nemusis - abys ho neodradila. madari vari skvele.
Odpovědět
Dnes jsem psala stiznost na matrikarku, protoze mi rekla, ze neprijme potvrzenou pravni zpusobilost, kterou memu priteli vystavili na britske ambasade v Praze...proste ona ji neprijme, ambasadu kontaktovat nebude, mame si nechat vystavit potvrzeni v Britanii, na ambasade nas ubezpecili, ze to je nesmysl, a ze jsou v tomto ohledu na malych mestech 'tupi', kontaktovali ji sami, ona to tedy milostive znovu bude konzultovat s sefovou, tak jsem si stezovala starostce, ktera je jeji prima nadrizena. Svatbu pripravujeme od lonska a nakonec nejaka baba bude delat takovy problemy!
Odpovědět
Profilova fotka
duantnefret: To jsou uřady :-( Zeptej se 3 úřednic na stejnou věc a kazda ti odpovi neco jineho :-D Nechapu, tak v tom muzou mit takovy "bordel", snad maji jeden zakon podle, ktereho se ridi, ne??? Jo a jinak od ceho jsou asi ambasady, snad proto aby nemusel jezdit do UK a vyrizovat si to tam ;-) postavene na hlavu, nic si z toho nedelej a dej se do ni, prece vam neprekazi svatbu nejaka neznala baba :-D
Odpovědět
Holky nikdo mi nechce poradit :-( :-( :-( PORADTE uz se mi to blizi a za dva tydny jedu domu zase zarizovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
verkaberka..my meli DJ a super fotak, kameraman..petr marhoul :-) ..piti a pripitky bych moc neresila, nalej jim nealko :-D ..jinak dj byl pripraveny uz od zacatku( driv nez my tam byli)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Birde, zpatky k fotkam... nadherne! Moc pekne, jarni a moc vam to sluselo (hlavne tobe :)) Verko- ja budu mit kapelu, a pak muj pritel a cela jeho rodina plus kamaradi jsou profesionalni muzikanti, takze toto nechavam na nem, a tak me napadlo, jestli by ti s tim neporadil ten tvuj.. co jakomysli, ze by bylo fajn. Napis si, co bys chtela ty a promluvte si o tom... ;-) Taky holky diky za tip do Svandova divadla - jak funguji ty titulky? A nakonec se s vama podelim o zkusenosti z matrikarkou, fakt sila! Vedela jsem vic nez ona (omlouva ji, ze svatbu s cizincem nedelala uz 4 roky), ale porad zmatene opakovala - " to on ten vas pritel snad vi, co za papiry bude potrebovat". Tak ja ji rikam, ze neco vime, ale ze jsme prisli, abychom neco nahodou neopomneli, a ona zase, " to oni mu to v te jeho zemi reknou, ja uz svatbu s cizincem nedelala 4 roky". A tak se to vyvijelo dalsi 3 hodiny. Nakonec nasla nejaky papir (napsany strojove! dokazete si predstavit jeho stari, ze?) a strikne se drzela toho. I kdyz mame anglicky mluviciho farare / oddavajiciho, tak pry stejne musime mit tlumocnika. Atd. Ale nakonec jsem ji uklidnila a myslim i dostala na svou stranu, tak mi snad nebude delat problemy. Ja tu psychologii miluju! :-D Mejte se kocky!
Odpovědět
Ahoj holky, jsem zpet v NYC...musim se tim vasim povidanim trosku procist ;-) Jinak je to v praci hrozne, sef jeste neprisel a uz je tu bordel, nekdo se mi i hrabal ve vecech osobnich, rozbil vazu, atd. Fakt nevim co se tu delo..... Dovolena byla krasna, ale kratka, pocasi super super!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?