Vratné kelímky s vlastním potiskem

Ahoj. Nechával jste si někdo dělat na svatbu vratné kelímky s vlastním grafickým návrhem? Zajímalo by mě doporučení konkrétní firmy a orientačně cena. Co jsem zatím hledala, tak minimální počet odebraných kusů je 1000, ale mně by stačilo cca 150. Typ kelímku nemusí být shodný s obrázkem. Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkušenost s tím nemám, ale pokud by to opravdu tiskli jenom ve velkém množství, uvažovala bych nad odkoupení samotných kelímku z nejakeho velkoobchodu a treba potisk vyresila vyplotrovanou folií.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem objednavala takove kelimky, sice ne na svatbu, ale to je asi fuk. Bylo to od nick nacku a minimalni odber byla 100, coz jsem objednavala. Objednavala jsem tmave modre a vcetne toho potisku a dopravy to stalo skoro 7000. Samozrejme cim vic toho objednas, tim te to vyjde levneji v prepoctu na 1 kelimek
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarád tohle řešil na akci pro děti. Sháněl je narychlo. Říkal, že nejlépe to v malém množství vycházelo tak, že od firmy http://www.nicknack.cz/ objednal plastové průhledné kelímky a na ně nalepil průhlednou folii s logem akce. Vypadalo to dobře.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Teď toto řeším, poptám nicknack a další firmy, jestli nezapomenu dám vedět, jak jsem uspěl. Díky za tip
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@tomasnovotny tak vratné kelímky jsme vyřešili přes eshop donwaste, tímto jich chci 94ks 0,5l poslat dále (zbylo ze 100ks), kdo by chtěl napište, ale předpokládám, že je udám co by dup 😄 nakonec jsou bez potisku, ale byl v nabídce také
Odpovědět
@tomasnovotny tak kelímky už jsem udal, tak už nemusíte psát děkuji
Odpovědět
znám tuto firmu z HK ale bohužel neznam cenu služby : darkyhk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?