Svatební vína - kde sehnat

3. čvn 202020

Ahoj nevěsty, prosím Vás, dáváte někdo jako výslužky svatební vína? Kde je kupujete? Obyčejné z obchodu a sundat etiketu? Nebo nějaké lepší z vinařství. případně je tu někdo kdo nabízí?? Děkuji i za nabídky.

 • My vína nebudeme mít jako výslužku, ale jako pozvánky... Vzhledem k tomu, že pro jednotlivce budeme dávat sekt / champagne malé láhve 0,2 a párům láhev 0,7l s vlastní etiketou, kterou si necháme vyrobit ( buď přelepíme oriogos nebo pracně sloupneme a nalepíme...), jedu si pro ně sama příští týden do Francie... A uvidím co budou mít a co se mi bude líbit... Jinak asi, jako výslužku bych vína z marketů nedávala, ale spíš vinařství / vína, ke kterým máš vztah... Ty by ti mohli poskytnout láhve bez etikety... Ale u mě / nas je to jednoduchý... My měli vinotéku a vím co a kde... Ale doporučuji např Vinařství Mikulica za Moravu, Zámecké vinařství Roudnice Lobkowicz za Čechy... Každopádně pokud bys chtěla pomoc, klidně napiš... 🙂

 • Dobrý den, my máme s manželem vinařství Syfany na Vrbici.. letos jsem se ponořila do svatebních vín, abychom mohli snoubencům ušetřit starosti ohledně vína na svatbě. 🙂 Můžete se podívat na náš web .Jsou tam designy etiket, jednoduchý návod jaké vína vybrat a kolik. Pokud by jste měla zájem, napište mi 🙂
  Pěkný den!

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Výroba a prodej svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
  Vyrábím originální žádosti pro svědky a svědkyně, puzzle svatební oznámení, dárky pro svědky a rodiče a další...
  Vyrábíme podvazky, pásky, polštářky, čelenky, bižuterii, klipy na boty, vývazky a další svatební doplňky. Vyrobíme kompletní výzdobu na Vaši svatbu.