ručně vyráběné dárky pro svatebčany

16. zář 202060

Ahoj nevěsty, máme v plánu dávat svatebčanum výslužky a chtěla bych ještě vyrobit nějaké mini dárečky. Nemáte nějaký tipy? Ráda bych třeba ušila nějaké vonné sáčky s bylinkami nebo tak něco.
Děkuji za každý tip

• Já bych vyrobila něco, co opravdu k něčemu bude, takže žádné kamínky pro štěstí, magnetky se jmény snoubenců a podobné kraviny. Raději bych udělala něco, co se hodí - malá zavarenina, apod. Je fajn dárek.

• My jsme varili pivo( bohuzel mame pres leto spatnou teplotu, tak se nepovedlo☹️), takze nahradni darek budou svatebni pastiky(dle Kucharky pro dceru)😉

• @veroonka8  Ahoj, my dávali vlastnoručně malované panáky. Při příchodu v nich hosté rovnou dostali domácí třešňovici. Mám je na fotce v albu. Ale u nás v rodině z toho vznikla celkem tradice, máme doma panáky ze svateb všech mých bratranců a sestřenek.

• Sponzor fóra
  • Ty pytlicky s korenim mi prijdou moc hezky napad, i originalni 🙂 Jinak moznosti je fura - dzem,alkohol,med,stava,pernicky a jine cukrovi,koreni,mydlo,sadrovy odlitek,sukulent v kvetinacku,ty panaky jsou taky dobre.. Osobne tez vitam neco bez data a jmen novomanzelu,to si nimde nevystavim..

• Co třeba sušené houby? 🙂 Ale ne každý je má rád, možná bych to nakombinovala - houby těm, kdo je ocení, ostatním sušené ovoce? 🙂

• To sušené ovoce mi přijde super, to by se mi moc líbilo!
    U hub, pokud mohu soudit ze svého okolí, celá spousta lidí, i těch, kteří je mají rádi, nerado vaří z "cizích" hub, důvěřují jen tomu, co sami seberou a na 100 % znají.
    Ovoce je podle mého univerzálnější.

Ale i tak radím se předem vyrovnat s faktem, že si to odnese tak max 50 % lidí a ostatní to tam nechají někde válet. Vezmi to tak, že to vyrábíš hlavně sobě pro radost, ať nejsi zklamaná.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Reliéfní čokoláda a pralinky pro svatební den s personifikací
    Wedding market je svatební portál, kde lze jednoduše, výhodně a pohodlně zařídit celou svatbu. Vybíráme pro vás akční nabídky svatebních dodavatelů.
    Vyrábíme podvazky, pásky, polštářky, čelenky, bižuterii, klipy na boty, vývazky a další svatební doplňky. Vyrobíme kompletní výzdobu na Vaši svatbu.