Poradíte mi kvalitní nože jako svatební dar?

Dobrý den, poradíte mi nějaké kvalitní nože jako svatební dar?
Odpovědět
Dobrý den, skvělé jsou nože Victorinox. Dle pověr by se ale nůž jako svatební dar dávat neměl - přetíná dobré vztahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak je psáno výše tak victorinox nebo Česká klasika KDS
Odpovědět
AZZA od Tescomy...
Odpovědět
Podívejte se na nože Dellinger. Na jejich stránkách je možné koupit i sadu nožů. Jsou opravdu kvalitní.
Odpovědět
Sada nožů od Dellingeru je vážně super. Jako dar určitě udělá radost. Jsou to vážně kvalitní nože a když se o ně budete dobře starat tak Vám vydrží snad celý život.
Odpovědět
Díky za typ na super dárek ne jen jako svatební dar,ale třeba i k narozeninám. Kvalitními noži se nemůže nic zkazit. To by jako dárek potěšilo i mě.
Odpovědět
Dobrý den, a čím takové kvalitní nože brousíte? Nebo si je necháváte nabrousit u odborníka?
Odpovědět
Profilova fotka
@blankaka Brousí se na brusce, to je nejlepší nechat na odborníkovi. Kromě toho je potřeba nože po každých pár použitích ostřit, to se dělá ocílkou, která u lepších nožů bývá v sadě, jinak jde dokoupit zvlášť. https://www.idnes.cz/hobby/domov/vide...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Já jsem jako dárek kupovala sadu nožů ze Zgastra. Součástí sady byla i ocílka, s kterou se dají nože pěkně nabrousit a nemusíte je posílat na broušení k odborníkovi.
Odpovědět
Doporučuji nože z damaškové ocele. Jsou sice dražší, ale ta kvalita za to stojí.
Odpovědět
Dobrý den a jakou sadu nožů jste si koupili? Jsem se teď dívala na stránky Zgastra a těch sad je tam docela hodně a nevím jakou vybrat, tak by mi pomohlo nějaké doporučení.
Odpovědět
za mě Fiskars, ideálně i s brouskem. U Tescomy se mi vylámaly plastové rukojeti. Victorinox má manžel kapesní a také ho rád používá.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?