Poděkování rodičům, pište nápady, postřehy

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, zakládám novou diskuzi, pište sem všechny nápady a postřehy :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Mám trochu jiný dotaz..:-) Kdy a jak jim ty dary předáváte?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dávali rodičům ručně malované talíře z eshopu alucca.cz. Den předtím jsme je zavezli do restaurace a rodiče je v den svatby našli na svatební tabuli. No a mým rodičům jsem za vše poděkovala sama v soukromí večer před svatbou. Koupila jsem jim to největší Merci, co jsem viděla, klíčenky Nejlepší maminka a Nejlepší tatínek a napsala jsem jim dopis, ve kterém jsem děkovala za vše, co pro mě kdy udělali. Bylo to moc dojemné a všichni jsme byli rádi, že jsme si to "odeřvali" radši dřív než potom na svatbě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vendula_kneslova na predsvatebni veceri, asi dva dny pred svatbou ... jen jete furt nevime co
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka Můžu se zeptat,kde jsi poděkování objednávala???
Odpovědět
Profilova fotka
@ewee89 poděkování jsem objednávala na Fleru od prodejkyně "Love story". Pak jsem ho nechala zarámovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka Díky :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@kronecka007 super nápad....máme objednané :-)
Odpovědět
A jak to udělat, když přítelovi rodiče jsou rozvedení? Všude je dárek rodičům, ale jak to vyřešit v tomto případě?
Odpovědět
Profilova fotka
@alyssa18 Kde jsi nechala dělat ty klíčenky?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzzu Nikde, ty jsem koupila v papírnictví.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@ivamarie odkud máte prosím ty hrnečky? díky :)
Odpovědět
@bobo1 Dělali nám je v Uherském Hradišti (Fotografie na Mariánském nám.). Poslali jsme jim na meil fotku s textem, myslím, že to chtěli jako obrázek JPG, a oni to jen přetiskli na hrnky.
Odpovědět
Článek se načítá
Pritel ma rodice taky rozvedene.Tak jsem podekovani nechala udelat tri.Jedno pro nase a dvs pak pro tchyni a tchana samostatne.@evca02
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme dávat malované hrníčky... Nic lepšího nás nenapadlo. Přítel teda z toho nejdříve moc nadšený nebyl, ale když je pak viděl, tak byl nadšený. A budeme to dávat asi den po svatbě. A osobně jim ještě i poděkujeme. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivamarie @martina2706 @tobihosue holky, tak jsem nechala udělat taky hrníčky, nechala jsem udělat jen 2, manžel má jen mamku, tak jeden jí a mým rodičům jeden dohromady (beztak si ho strčí někam za sklo a nebudou ho chtít používat), ale teď furt přemýšlím, jestli jsem neměla pro naše udělat každýmu jeden :-p původně jsem chtěla jeden pro mamku a jeden pro taťku, ale nakonec ne, tak teď nevím =-)
Odpovědět
@bobo1 nechala bych kazdemu udelat svuj hrnek.
Odpovědět
Profilova fotka
@bobo1 Určitě bych nechala udělat každému jeden.. Já jsem to také tak udělala... Každý má svůj hrníček.. I když ho nebudou používat, mají to jako hezkou vzpomínku...
Odpovědět
Profilova fotka
My měli z Nanu Nana taková bílá dřevěná srdíčka/rámečky zavěšená nad sebou na provázku. Byly vždy 4 a do těch jsme dali pro moje rodiče moji fotku jako malé holčičky, manželovu jako malého klučiny, naši společnou fotku z dovolené a do posledního jsme dali krátký text poděkování. A jeho rodičům jsme dali na první místo jeho fotku jako děcko, pak moji a dál už stejně. A ještě bylo poděkování ve svatebních novinách. K tomu dostali srdíčko z perníku drahým rodičům. A dávali jsme jim vše mezi obědem a dortem aby si všichni odpočinuli před dalším jídlem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamelie123 nemáš to prosím vyfocené, zní to velmi pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaradek11 poprosila jsem tchyni at mi to vyfoti, ale neni to moc videt.. Jinak pernik je z fleru od prodejce dama a mam je ve fotkach tady na beremku v pripravnem albu..
Odpovědět
@bobo1 My jsme dělali jen dva hrnečky, protože já i manžel máme už jenom jednoho z rodičů. Kdyby žili všichni, tak by dostal každý jeden hrneček pro sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste skleničky http://www.svatebni-diar.cz/darky-pro...
Odpovědět
@petulka1989 Krásné perníčky, mohu se zeptat, kde jsou k sehnání?? Nebo je to vlastní výroba?? Děkuji Monika
Odpovědět
Profilova fotka
@ akinomv Dobrý den , objednány na www.perniky.cz
Odpovědět
@kamelie123 To je úžasný nápad :-) Asi se dnes do toho obchodu zastavím, doufám, že ty rámečky ještě budou mít. Fakt jsem z toho nápadu na dáreček nadšená :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Co nechat udělat takové to srdíčko buď dřevěné nebo vím, že se dělá i plexi, kde je napsané poděkování rodičům ? 🙂
Odpovědět
To plexi vypadá krásně. Koho můžu doporučit, tak je tady ta firma, u které jsme si to nechávali dělat https://www.svatbomilka.cz/pt/48262-p...
Odpovědět
@veruliss Mají moc hezké doplňky. Škoda, že jsem o nich nevěděla dřív, ale určitě o nich řeknu sestře, ta bude mít svatbu příští rok, tak si myslím, že se jí taky ty jejich výrobky budou líbit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zajímají mě nápady na svatební výzdobu. Řekněte mi, existují aktuální témata?
Odpovědět
Profilova fotka
Pozor na Bemira.cz!!! Objednali jsme si dřevěné srdce jako poděkování rodičům na svatbu a bohužel nikdy nevíte co vám dodají, jelikož dřevo může mít takovou vadu , že to zkazí celý dojem výrobku. Kdokoliv to viděl, tak si hned všiml, že je tam vada a nehezka vada dřeva viz. obrázek a to naživo to jde vidět samozřejmě ještě bohužel lépe . Komunikace s jednatelem naprosto strašná. Arogance a žádná snaha chybu napravit. Takže za mě velká nespokojenost a museli jsme dárek znovu objednat od jiné firmy lasertime.cz a ten od Bemira poletí do koše. I takhle se dají vydělávat peníze, že se nestydí. Od Bemiry to stalo 560kc viz. obrázek(a to je to jen plátek dřeva) a od lasertime přes 290kc( u toho je i podstavec,aby se to dalo vystavit na poličku) ,ještě sem pak pošlu co nám přišlo od lasertime. Každopádně je to jinak myslím hezký dárek.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?