Jaký dárek pro ženicha a rodiče?

Svatbu máme za pár dní a ukázalo se, že by to chtělo dárek pro rodiče. Chci dát oběma to samé, nic moc drahého. Docela hezký nápad je velké perníkové srdce s poděkováním nebo malovaný talíř s poděkováním, ale samozřejmě je to lapač prachu. Napadá vás prosím něco užitečného, kam se ale vejde i datum svatby a poděkování? Třeba něoc do kuchyně? Chtěla bych aby to byla vzpomínková věc co se vytáhne třeba na naší zlatý svatbě, ale ne kravina 😀 Kromě nich bych chtěla dát i něco budoucímu manželovi - za ty roky ale už všechno má - peněženku i pásek s monogramem, hodinky,… chci aby věděl že jsem na něj během příprav a stresu pořád myslela a těším se na naši budoucnost. Jenže nějaké hrníčky, přívěsky a sentimentální věci taky neocení Jsem zoufalá, nemáte prosím tip na něco vkusného, praktického? Děkuji!! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rodičům fotku z před svatebního focení. Ženichovi nic naprostá zbytečnost za me
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova já nad tím přemýšlím dlouho že o svatbě je ,,hojnosti” až až, ale pak mám prostě blbý pocit nic nedat, že to těm lidem bude líto… 🙈
Odpovědět
Profilova fotka
@vercappp my jsme si to s přítelem rovnou řekli...věci co chceme si navzájem kupujeme na narozeniny nebo výročí nebo vánoce... Za nás je to zbytečnost a blbost... Tvůj třeba ma hodinky, můj je elektrikář a nebude nosit ani snubní prsten natož hodinky. Říkám u rodičů to chápu, je to poděkování... Proto říkám tu fotku z před svatebního focení a my pro ne ještě budeme mít video projekci
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a je třeba blbý lepší kempingový křeslo? 😀 on si ho fakt přeje ale bud bylo vyprodaný nebo byly jiný výdaje, myslela jsem dát tam třeba nášivku s datem svatby. On se totiž do teď vůbec na nic netvářil a na poslední chvíli z něj padá že chce zvyky a tradice a vše co ke svatbě patří (to jsme ale dávno osekali protože nejdřív řekl že nebude dělat kašpara, a já sama nechci). Takže se bojím aby tý symboliky nebylo málo a nemrzelo ho to.. asi by chtěl něco na památku ale na broušený skleničky fakt není. Tak mě napadlo to křeslo co bych mu beztak dala na vánoce když ne teď
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova a nedostala jsi ty už od přítele prádlo? 🤔 Co třeba oblíbený parfém? Mému došel, takže se mi to akorát hodí 🙂 Nebo jsem teď viděla placatku - sejdeme se u oltáře. A nebo například dopis, co na něm máš ráda 😍
Odpovědět
@miska812 no, právě že tyhle věci uplně neocení.. a ty dopisy nebo sliby, mě se to sice líbí ale řekla bych že by to byl ve finále trapas, nejsme na gesta 😀 co chceme si řekneme a nějaký oficiality k tomu - sama bych se cítila asi nepatřičně
Odpovědět
Profilova fotka
@miska812 ano dostala stejně jako on dostal ode mne... ale tohle je o dárků v den svatby... To mi prijde zbytečné... Já dostala i podvazek a on ode me vestu... Takže před ok ale v ten den mi to přijde zbytečné
Odpovědět
Profilova fotka
@vercappp proč by to bylo blby? Jestli si ho přeje a něco ty nevidím v tom problém, ale já jsem prosinec on únor a do toho vánoce, plus jsem udělala tajnou party na narozeniny s kamosema (ano už ted v létě) a pak uz máme jen vyroci a to máme svatbu, takže my fakt nemáme co.. Ale já říkám pokud si nic nepreje což mi si oba nic ne přeje me, tak mi to přijde zbytečný. Ale pokud víš tak není problém 😉
Odpovědět
Profilova fotka
My si s přítelem taky žádný dárek dávat nebudeme. A pro rodiče jsem nechala udělat bonboniéru (snad lepsi) v dřevěné krabičce a v ni je vygravirovane datum a iniciály svatby. Melo tam byt i podekovani,ale to zapomněli. Do krabičky si pak mohou dat fotky ze svatby. Nemam rada úplně lapače prachu..
Odpovědět
My jsme nechávali udělat dřevěné srdce, kde je poděkování rodičům za jejich syna a zase naopak 🙂
Odpovědět
To my jsme zvolili plexi srdíčka, líbili se nám v poměru se dřevem mnohem víc https://www.svatbomilka.cz/pt/48262-p...
Odpovědět
@veruliss Tak na tom plexi to vypadá taky moc hezky 🙂 my jsme volili dřevo z toho důvodu, že jsme z něj měli všechny doplňky 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Podělte se, co jste ještě dal?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Znovu bych obnovila diskuzi - nějaké další tipy?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?