Jak predat dárky svatebčanům?

Holky, mam dilema. Prvni varka hostu prijde na obed a druha dorazi na raut. Samozrejme, ze vsem chci dat darecky. U obeda se nabizi, ze je hoste budou mit prichystane na svem miste u stolu, ale jak je predat nove prichozim? Napadlo me dat vsechny darecky na nejaky stolek k vychodu a kazdy, kdo pujde domu, by si ho vzal. Ale ted jak? Dat tam jmenovky? A nejakou ceduli? Jak jste to vyresili vy? Dekuji za kazdou radu.
Odpovědět
A ti, co přijdou později, snad nemají své místo u nějakých stolů? Budou stát? :)
Odpovědět
Nene 😂 zapomnela jsem dodat, ze hostina bude uvnitr spejcharu a pak se vsichni presuneme pod pergolu, kam dorazi i zbytek hostu, spejchar sevzatim promeni v rautovy a sladky bar. Pod pergolou uz zadny zasedaci poradek delat nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo todle taky řeším a netušim jak to udělat..ale jak říkáš, asi při odchodu je dostanou
Odpovědět
My nechavali u vchodu, s cedulkou, az pujdou at si vezmoi na nas den malou upominku, na stul by se to nehodilo a vzalo si to asi 10% lidi takze za mne darecky jsou zbytecne :)
Odpovědět
@peggynka45 porad nad tim premyslim a asi je to pravda. Navic si rikam, ze darek od nas je uz to, ze je zvu na svatbu, kde za ne budu platit jidlo, piti, zabavu 😁 takze asi dam kazdemu drobnost k obedove tabuli a darecky jen pro rodice a svedky 😉
Odpovědět
Hlavne prosim nenutte druzicky/svedky/rodinu at hlidaji kazdeho, co odchazi, aby je odchytl a darek dal😕takovych je mi lito, ze si vůbec neuziji konec party a jen honi lidi, co odjizdi. A ac se na to nikdo neptal, darecky jsou zbytečnost
Odpovědět
@moninak nene, to by me ani nenapadlo 😂 ale pred chvili jsem psala, ze nakonec dam uplnou drobnost k prostirani jen “hlavnim” hostum acoak darecky pro rodice a svedky.
Odpovědět
@petromilka15 ja uz to tak videla nekolikrat, jak svědkyně vecer travila odchytem misto party 😕 My původně take darecky chteli, ale nakonec jsme se rozhodli za tech 5 tisic koupit lepsi vino, slivocici a sladky bar, coz si myslim, ze hoste uvítali vic nez medik, propisku atd
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?