Dárky pro hosty

Profilova fotka
Ahoj, prosím co jste dávali hostům jako dárečky? Opravdu mě nic nenapadá 🙄 rozpočet není velký a zase je mi blby jim nic nedat.. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
a bude výslužka? pokud ano, tak bych to neřešila... dárečky mi přijdou jako poměrně nová věc a dost navíc, pokud máte napjatý rozpočet, tak bych klidně zůstala i jen u výslužky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_zackova Nebudeme hostům dávat dárky ani výslužky. Radši investujeme do jídla a pití, které ocení víc než propisku s našimi jmény a datem svatby. Jako host na svatbě taky neočekávám, že si něco odnesu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_zackova Nedávali jsme ani dárky, ani výslužky a nikomu to nechybělo. Akorát jsme měli na ráno připravený alobal a lidi si do něj nabalili nějaké zbytky jídla místo výslužek. 🙂 Myslím, že když člověk pro všechny nachystá, zařídí a zaplatí svatbu, nemusí jim nutně ještě něco dalšího dávat. A když jo, doporučuju spíš něco malého jedlého - docela často se třeba dávají malé perníčky, což je fajn. Spousta dárečků z jiných svateb (máme nějaké propisky, mejdlíčka atd.) se nám akorát někde válí a zabírá místo. 🙂 (P. S.: Všichni budou na vaši svatbu vzpomínat podle toho, jestli byla pohoda a jestli se dobře bavili, ne podle toho, co pak dostali na cestu. 🙂 )
Odpovědět
Ahoj, my dávali welcome balíček a k tomu balíček na odchod. Kolik máte hostu? Welcome balíčku mi dost zbylo a ráda bych to posunula dal... 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@najuline ano bude výslužka, ale tu rozvazime tak týden předem ... Taky jsem si myslela, že se dává až když odchází ze svatby, ale bylo mi řečeno, že to je takhle 😂 sestřenice teď měla taky svatbu a rozváželi to taky předem
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkav9 no zatím je stolům máme asi 25 hostů a 5 děti
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_zackova Jak jde. Nekde de krabicka s vysluzkou rozvazi den predem.
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii noo tak my ji právě budeme rozvážet předem
Odpovědět
@lucie_zackova kdybys chtěla mám těchto 30 balíčku - dělali jsme pro všechny ubytované takovou KPZ před svatbou 😉
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme navarili marmeladky z domacich zdroju.Tak bych se zkusila zamyslet, jestli nemate taky nejaky prisun neceho z domova. Prijde mi, ze docela levne jsou mydlicka a podobne veci, ktere se daji vyrobit...jenze co s mydlem jako svatebcan?😄 moc nefandim podobnym lapacum prachu🙂
Odpovědět
Dávala bych něco jedlého, takové ty magnetky atd se každému doma jen válí, pak se to vyhodí stejně. My budeme dávat asi láhev vína, na etiketě jméno hosta (ne naše).
Odpovědět
Profilova fotka
Řasokoule 😄
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Budu vyrábět levandulová mýdla. To podle mě lapač prachu není, myjou se s ním přece ruce 😄 Ale blbůstky, jako propisky, magnetky atd. bych vynechala. Sama bych asi nic takového jako svatebčan neocenila..
Odpovědět
Ja jsem delala peceny caj a mamka mydlicka, nechavali jsme na pokojich a odjizdejici meli k dispozici na baru, no hodne lidi bohuzel na to zapomnelo tak volali zpetne jestli jim to muzem privezt :/ zbytecnost, za mne. Uz bych to nedelala a spis zvetsila balicek zvaciho cukrovi. Pokud treba neplatite tvrdy alkohol tak dej kazdemu "volnasky" na tri panaky dle vaseho vyberu, to nezruinuje a potesi
Odpovědět
Profilova fotka
.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dávali minisukulenty, měla jsem je pro třetinu hostů, protože jsme je dávali při odchodu a úplně tato kalkulace vystačila. Pokid byste měli někdo zájem jsou “homemade” a ráda připravim i Vám.🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
U nás jsou oblíbené svatební magnetky.. Obsah textu lze libovolně měnit. https://www.placatky-levne.cz/Svatebn...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
V podstatě můžeš dát úplně cokoliv, dávali jsme tyto krabičky: https://www.candylife.cz/ všichni měli radost a vypadá to i moc pěkně, objednávala jsem to k narozeninám, tak mě to pak napadlo i takto 😄 Ale jak říkám je fakt uplně jedno co 🙂
Odpovědět
Já mám připraveno, že dám každé ženě pytlíček s levandulovou mořskou solí, chlapům tam asi hodím panáka a ibalgin 🙂 Dětem bonbónky 🙂
Odpovědět
@lucie_zackova ja radeji uprednostnuji neco, co se da zkonzumovat, protoze vim, ze jednou specifickou veci se netrefim do vkusu kazdeho, mozne ne ani polovine. Proto budeme davat za pritele svycarskou cokoladu (je Svycar) a za moji stranu bud domaci slivovici nebo vino.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na naše svatební magnetky pro hosty. Tu by měl mít na ledničce každý 🙂 https://www.kouzlodreva.eu/svatebni-m...
Odpovědět
Profilova fotka
Dárečky pro hosty jsou trend posledních let a já to považuju za zbytečně vyhozené peníze. Výdaje za svatbu jsou i bez dárečků velké a ještě rozhazovat za hezké kravinky, které stejně nikdo neocení a skončí někde zahrabané ve skříni... K čemu to vlastně je? Já počítám s tím, že napečeme víc koláčků a lineckých srdíček a kdo bude chtít, zabalím mu je po svatbě jako výslužku.
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme dávat welcome balíček
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Nechci dávat klasické výslužky. Kdyby ano, tak u nás se dává při odchodu ze svatby. Ale říkám si, že hosté se můžou sladkého nacpat na svatbě, tak bych chtěla nějaký jiný dáreček. Máte nějaké další tipy? Zatím mám namyšlené mini vínko a mini krabičku pralinek. Ale ráda se nechám inspirovat 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@majkakli My měli pomalované panáky. Mám je v albu. Ale u nás v rodině je to už tradice, kterou začal bratranec, takže mám doma asi 5 různých panáků z rodinných svateb. Každopádně se i využily - po příchodu v nich hosté dostali domácí třešňovici na uvítanou a pak si je mohli nechat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od lucie_zackova:

Ahoj, prosím co jste dávali hostům jako dárečky? …
@lucie_zackova Dobrý den, na téma dárečků a výslužky jsem odpovídala u příspěvku výše, ale pokud se ptáte na dáreček/ pozornost která nestojí moc a potěší, tak za mě jsou to jednoznačně hezké jmenovky u stolu, které si pak svatebčané mohou buď odnést, nebo rovnou zkonzumovat :-) popsat jde třeba perníčky, což vypadá moc hezky , nebo jsem viděla čokoládové pralinky krásně zabalené a popsané.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?