Dárečky pro svatebčany - tipy a inspirace

Chtěla bych se zeptat, co chystáte za dárečky pro hosty? Já jsem měla na své svatbě čokoládky, dělala jsem si vlastní obal.. teď chystám svatbu bráchovi...tak bych chtěla inspiraci...
Domaci peceny caj z lesnich plodu
Profilova fotka
viděla jsem med 150g s etiketou svatebcanu :) to se mi hodne libilo..takze do toho mozna pujdu :) nebo nekd daval lahve vina/slivovice..kamarádka dělala mýdla :)
nic, přijde mi to zbytečné...
Taky nic. Přijde mi zbytečné dávat peníze ještě do dárků, když je budu celý den hostit... Na památku dle mého stačí oznámení , fotky a kdo chce, nechá si třeba vývazek (tam budeme mít dřevěné srdíčko s iniciály ).
Profilova fotka
Hosté dostanou na památku svatební noviny s propiskou s našimi jmény. Při odchodu jim dáme výslužku v podobě malého dortu a placatici slivovice s naší etiketou.
asi nechápu význam těch dárků pro svatebčany ... oni jsou hosté, a tak .... Takže s rozumem, já osobně mýdélka, zrcátka, přívěsky, tužky a pod hážu rovnou do koše :-p
Také nejsem zastáncem zrcátek se jménem a datumem svatby snoubenců, plánujeme ale dát malé sazeničky květin, nebo semínka, popřípadě stromečků.....
Profilova fotka
Taky mi to přijde úplně zbytečné. Nejedlé dárky buď člověk rovnou zapomene na svatbě, případně se mu rozbijí, pomačkají a omatlají cestou a pak je vyhodí jako první věc, když přijde domů, a s jedlými dárky to nebude o moc slavnější, protože ze svatby jsou obvykle lidi přejedení a přeslazení ještě dva dny potom (s nadsázkou) a taky to skončí někde na dně tašky. Ale já obecně nejsem zastánce těchto dárků pro 1000+1 účastníka svatby včetně rodičů, svědků, hostů, nevěstu od ženicha, ženicha od nevěsty...
Profilova fotka
Tu je pokus o oživenie tejto témy vo väčšej diskusii, skúste sa, prosím, do nej presunúť: http://www.beremese.cz/forum/darecky-...
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?