Menu Forum

Zbraslavská myslivna 2018

1. srp 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
Registrovala se 9. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 26. května 2018
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
Registrovala se 9. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj, máte někdo letos svatbu ve Zbraslavské myslivně? Máme ji zamluvenou na květen a napadlo mě spojit se s jinou nevěstou.. emoticon
14. led v 08:31  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
julivka
Registrovala se 31. ledna 2018 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
julivka
Registrovala se 31. ledna 2018 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, my tam budeme mít svatbu letos v červnu.
10. bře ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
 No super! A jak pokracuji pripravy? Zrovna premyslim co dam na ty stoly uvnitr :
emoticon
10. bře ve 13:49  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
julivka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
julivka
  • Neví, kdy bude svatba
 My jsme ,co se týče příprav, zatím dost laxní :D víc toho nemáme než máme. Doufala jsem, že mi s přípravami hodně pomůže sestra, ale je těhotná, takže toho má sama dost. Catering nám budě dělat její přítel, ma restauraci, tak doufám, že z výzdobou stolů nám taky trochu poradí. My teda nebudeme mít klasický oběd, jen raut a doufám, že bude hezky a uvnitř moc nebudeme....ale uvidíme....
28. bře v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
cmakha
Registrovala se 19. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
Registrovala se 19. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Neví, kdy bude svatba
 @julivka Ahoj holky, my bychom také chtěli svatbu na Zbraslavské myslivně, nicméně prostory jsme neviděli ještě naživo, nemáte více fotek? Budeme mít cca 90 hostů a hostinu bychom také chtěli formou rautu. Nemáte více info? Děkuji moc.
24. dub ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
 My tam budeme mit svatbu uz za mesic, myslim, ze kolem 70 lidi je max.. my budeme mit 65. Urcite je lepsi si domluvit osobni prohlidku a konzultovat to s majitelem.. Prostor je krasny, akorat dostaneme klice az v 10 dopoledne a nez ve 12 zacnou prijizdet hoste musime zvladnout veskerou vyzdobu, kvetiny, stoly, navezt raut... bude to trochu honicka emoticon
24. dub ve 22:54  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
 @terezulini no to jo a není možnost, že byste dostali klíče večer předem? A plánujete svatbu spíše uvnitř? Nebo budete využívat nádvoří a obřad plánujete také tam?..my bychom totiž chtěli obřad jinde a tam mít pouze hostinu formou rautovych stolu...
25. dub v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
julivka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
julivka
  • Neví, kdy bude svatba
 S těma klicema by to možná šlo,když nebude svatba i den před tím. My máme v sobotu a nekdo jiný v pátek, takže to tam ještě ráno uklízení. Myslím, že maximum říkali 80, ale asi to chce spoléhat na počasí. Ven se to vejde v pohodě, uvnitř se bojím,že budeme jak sardinky, pokud budou bouřky nebo tak. My plánujeme vše na jednom místě.
25. dub v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
 Pred nami je v patek svatba.. takze v sobotu dopoledne uklizeji a musi byt do 10 pryc. No, obrad bude venku a planujeme byt venku co nejdele, kdyz bude hezky. Ale v 10 vecer se stejne vsechno musi presunout dovnitr kvuli nocnimu klidu...
26. dub v 08:28  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
julivka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
julivka
  • Neví, kdy bude svatba
 No je to trochu o štěstí, když není v pátek svatba,tak si to tam v klidu nachystate den předem. My se tam teď byli v pátek kouknout a už si to tam na sobotu hezky připravovali...
13. kvě ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, doufám, že se vám svatby vydařily, chtěla bych se zeptat, jak to vše probíhalo, jestli tam nebyly nějaké problémy a jestli nemáte nějaké fotky či video ze svatby, které byste mi sem mohli nasdilet. Případně nějaká doporučení. Moc vám děkuji a přeji hezký den. H.
26. čer v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
 Ahoj, svatba byla naprosto uzasna, vsichni byli z toho prostredi nadseny ☺. V patek jsme to cele odpoledne pripravovali a v sobotu to probehlo skvele, meli jsme super cateringovou firmu, ktera uz mela s myslivnou zkusenosti, protoze je tam omezeny prostor na pripravu/skladovani jidla. Muzu doporucit. Posli mail a poslu fotky..
26. čer v 15:33  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
 cmakha@seznam.cz , Ty jo, děkuji za skvělé zprávy, mohla bych Tě poprosit i o kontakt na ten catering. Moc děkuju za vše 😀
27. čer v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
cmakha
  • Neví, kdy bude svatba
 @terezulini a v pátek před vámi tedy svatbu nikdo neměl? A kolik jste měli hostů. Děkuji moc.
27. čer v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
 V patek prave pred nami nikdo svatbu nemel, takze jsme cele odpoledne dekorovali, staveli zidle, catering si pripravil cele zazemi.. Nakonec nas bylo 55. Bylo to fakt uzasny. Bylo teplo, takze az do 22 hodin jsme byli venku a pak na nocni klid se prestehovali dovnitr.
27. čer ve 20:41  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilussion
Registrovala se 6. června 2018 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba bude 13. dubna 2019
fotoportrét
fotoportrét
ilussion
Registrovala se 6. června 2018 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba bude 13. dubna 2019
 @terezulini ahoj, prosí, mohla bych taky poprosit fotky a kontakt na catering emoticon Děkuji moc
30. črc v 10:58  •  Svatba bude v dubnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
fotoportrét
fotoportrét
terezulini
 Ahoj, tady je kontakt https://www.mgmagazine.cz/overene-firmy/restaurace-catering/svatebni-catering-denisa.html

Fotky budu dávat na FB Myslivny (ješte jsem se k tomu od svatby nedostala), tak se tak za pár dní mrkni tam..
1. srp ve 23:45  •  Svatba byla v květnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí