SOUTĚŽ: Hledáme nejkrásnější svatební fotku 2018 na beremese.cz!

Profilova fotka
Vyhlašujeme soutěž o nejkrásnější svatební fotku roku 2018 na Beremese! Přihlaste svou svatební fotku do soutěže a vyhrajte jednu ze tří cen! Jak se zapojit? Přidejte přímo do této diskuse svou NEJ svatební fotografii a jste ve hře! Svou nej svatební fotku mohou přihlásit pouze nevěsty, které se vydávaly v roce 2018. Fotografie můžete přihlašovat během celého trvání soutěže, tedy od teď do 30.1.2019 do 12:00. Vítěznou se stane ta fotografie, která bude mít přímo v této diskusi nejvíce označení "Líbí se mi to" v době ukončení soutěže. Hlasování (lajkování fotek) je možné během celého trvání soutěže, tedy od dnes do 30.1.2019 do 12:00. Nevěsty, jejichž fotky získají největší počet like-ů, vyhrají tyto ceny: 1. cena: AKU ruční vysavač CARSHA 2. cena: Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. cena: roční předplatné časopisu HOME bydlení Po ukončení hlasování zveřejníme výsledky soutěže přímo v této diskusi. Pravidla: - zapojit se mohou nevěsty, které měly svatbu v roce 2018 přidáním své svatební fotografie - každý může do soutěže vložit pouze jednu fotografii - soutěž probíhá od 14.1.2019 do 30.1.2019 do 12:00 - přihlašování fotografií a hlasování za vítěznou fotografii bude probíhat přímo v této diskusi během celého trvání soutěže - vítězná bude ta soutěžní fotografie, která bude mít v diskuzi "SOUTĚŽ: Hledáme nejkrásnější svatební fotku roku 2018 na beremese.cz!" nejvíce označení "Líbí se mi to" v čase ukončení soutěže - hlasovat může každý registrovaný uživatel stránky Beremese.cz - výherce budeme kontaktovat prostřednictvím interní pošty přímo na stránce, zároveň výsledky soutěže po skončení hlasování zveřejníme v této diskusi - soutěžící zapojením do soutěže souhlasí se zveřejněním fotografie na FB stránce Beremese: www.facebook.com/beremese.cz - kompletní podmínky soutěže naleznete na: http://www.beremese.cz/podminky-soute... Těšíme se na dávku nádherných svatebních fotek a okamžiků :) Barbora a 4nets team
1
2
8
Profilova fotka
Naše upršená :)
Profilova fotka
Moje nejoblíbenější :)
Profilova fotka
Jsi jen můj a já jen Tvá...
Na společné cestě
Je nám přes padesát..... a všechno začíná :-) :-) :-)
Z příprav: prý je každá nevěsta krásná. Už jsem to pochopila-je krásná, protože je šťastná. A platí to i po čtyřicítce. 😍
Profilova fotka
Naše chvilka o samotě jenom spolu <3
Že by předzvěst?? :D
Profilova fotka
Dva jsou víc než jeden.. To bylo, je a bude naše motto.. <3
Profilova fotka
V nejkrásnější den byla s námi i naše holčička, aneb i v 9.měsíci těhotenství se dá užít svatba na plno!!!
Večerní
Profilova fotka
Jak vybrat jen jednu z asi pěti mých nejoblíbenějších? :)
Článek se načítá
...<3 VŽDY se můžeme jeden o druhého opřít...<3
Nejkrásnější den v životě s nejlepším mužem na světě❤️
Profilova fotka
Štěstí
S mým druhým ženichem ❤️❤️❤️
S manželem nas poji společná vášeň a tou je cestování.. Vzít se sami, jen s naším synem na.odlehlem místě byla pro nás ta pravá volba ❤
Nejkrásnější den! :-)
Jedna momentka s naší Bee-Bee a Dee-Bee :-D Náš svatební dar od mé milované svědkyně <3
Kouzlo prskavky :)
"Jdi s tím, kdo tě má rád." 💜
Jsme z vinařského kraje, máme rádi víno,ale hlavně se milujeme 😊 a možná i proto vyhrála fotografie ze stejného soudku
Náš nejkrásnější den
Naše nejoblíbenější fotografie, vyfocena minutu před tím než nám začalo z nebe pršet štěstí :-)
Ve správný okamžik, na správném místě... 😍
❤❤❤❤
Profilova fotka

💖 Láska na 100 let 💖

Miluju 😍
1
2
8

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?