SOUTĚŽ: Hledáme nejkrásnější svatební fotku 2017 na beremese.cz!

Profilova fotka
Vyhlašujeme soutěž o nejkrásnější svatební fotku roku 2017 na Beremese! Přihlaste svou svatební fotku do soutěže a vyhrajte jednu ze tří cen :) Jak se zapojit? Přidejte přímo do této diskuse svou NEJ svatební fotografii a jste ve hře! Svou nej svatební fotku mohou přihlásit pouze nevěsty, které se vydávaly v roce 2017. Fotografie můžete přihlašovat během celého trvání soutěže, tedy od teď, do 12.2.2018, do 12:00. Vítěznou se stane ta fotografie, která bude mít přímo v této diskusi nejvíce označení "Líbí se mi to" v době ukončení soutěže. Hlasování (lajkování fotek) je možné během celého trvání soutěže, tedy od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevěsty, jejichž fotky získají největší počet like-ů, vyhrají tyto ceny: 1. cena: Stolní Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná konvice ETA Adriana 3. cena: roční předplatné časopisu HOME bydlení Po ukončení hlasování zveřejníme výsledky soutěže přímo v této diskusi. Pravidla: - zapojit se mohou nevěsty, které měly svatbu v roce 2017 přidáním své svatební fotografie - každý může do soutěže vložit pouze jednu fotografii - soutěž probíhá od 30.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - přihlašování fotografií a hlasování za vítěznou fotografii bude probíhat přímo v této diskusi během celého trvání soutěže - vítězná bude ta soutěžní fotografie, která bude mít v diskuzi "SOUTĚŽ: Hledáme nejkrásnější svatební fotku roku 2017 na beremese.cz!" nejvíce označení "Líbí se mi to" v čase ukončení soutěže - hlasovat může každý registrovaný uživatel stránky Beremese.cz - výherce budeme kontaktovat prostřednictvím interní pošty přímo na stránce, zároveň výsledky soutěže po skončení hlasování zveřejníme v této diskusi - soutěžící zapojením do soutěže souhlasí se zveřejněním fotografie na FB stránce Beremese: www.facebook.com/beremese.cz - kompletní podmínky soutěže naleznete na: https://www.beremese.cz/podminky-sout... Těšíme se na dávku nádherných svatebních fotek a okamžiků :) Jana a 4nets team
1
2
11
Fotka vznikla naprosto spontánně, už jsme toho focení měli dost a taky už jsme měli hlad..ale fotka je to má nejoblíbenější:)
Profilova fotka
Myslím, že k této fotce není třeba nic dodávat :-D
Profilova fotka
Moje nejoblíbenější :) Večer, na samotném konci focení... blížila se hrozná bouřka, ale na nás pořád svítilo sluníčko :))
Svatba Kuks - 15.9.2017- netradiční svatba v krátkých šatech a v teniskách
Nase nej
Profilova fotka
Příjemné osvěžení ... ;-)
7.7.2017 :-)
Profilova fotka
Naše ohňová
2.6.2017 :-)
25.3.2017 pro mě velmi silná fotka
"Táto, ty ses zul! " :-D
Článek se načítá
13.5.2017 - Během celého dne se vystřídalo snad všechno možné i nemožné počasí. Kvůli neuvěřitelnému slejváku, bouřce a kroupám to chvíli i vypadlo, že snad nezvládneme vyfotit ani jeden portrét. Nakonec se nám po dlouhém ježdění autem takto krásně poštěstilo...
Profilova fotka
...a už mi neutečeš :-D
8.9.2017.Naše každého z nás druhá svatba, ale o to krásnější
Profilova fotka
30.6.2017
Profilova fotka

Profilova fotka
Nejoblíbenější ,nejemotivnější fotka pro nas:-)
8.9.2017 - naše krásná svatba ❤
Naše krásná svatba 15.7.2017 :-)
Profilova fotka
4.8.2017 jsme se vzali po dvou dětech a 8,5 letech
Svatba 1.9.2017....Tak koho mám přeříznout😄
Profilova fotka
28.4.2017 a celý den bez sluníčka...Ale fotky se povedly na výbornou...Takže děkuju, že nám nakonec vyšlo takové počasí :-) :-)
14.10. 2017 svatba v 7. měsíci těhotenství ❤
My tri♡ a ted uz mi tu leze pulrocni lumpik:-) 14.4.2017♡

Naše krásná jednoduchá svatba <3 29. 6. 2017 :)
27.5.2017- Mikulov mezi vinohrady

2.3.2017
1
2
11

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?