Rodina,co nesnasim

Profilova fotka
Holly,jak to mate s pozvanymk hosty?Ja mam tetu,segra od mamky,stykame se i casto,ale jen kvuli babicce.Udelala me hodne zle a ublizila,nemuzu se ji ani podivat do oci.Zve se rodina ze slusnosti,i kdyz je proste nemame radi?dekuju
Odpovědět
Já tedy nevím, jak ostatní, ale svatební den by každý pár měl strávit s těmi, které má rád. Nebrala bych jako podmínku, že je to rodina, tudíž tam "musí" být. Pokud nemáte dobré vztahy, nezvěte ji. Asi byste nechtěla mít zkažený den její přítomností, když se nemáte v lásce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já osobně nebudu zvát osoby, se kterými nemám dobrý vztah. Svatbu si máte užít hlavně vy, tak bych to ze slušnosti nedělala 🙂
Odpovědět
Souhlasím s holkama. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já bohužel musím pozvat i pár lidí, které bych klidně vynechala. Mně sice nesedí, ale jedná se opravdu o blízkou (budoucí) rodinu, takže se nedá nic dělat.
Odpovědět
@itstereza vážne takých ludí pozvať musíš? 🤔 prečo? pre pokoj v rodine? ja trebars nezvem vlastného otca, a nikomu z mojich blízkych to nepríde zvláštne. ked nemáme pekné vzťahy, nebudem sa hrať na dokonalú rodinu ani na svatbe..
Odpovědět
Profilova fotka
@pvln34 Ano, nechci dělat rozbroje v rodině kvůli jednomu dni. Kdyby to bylo jen na mně, nejdou, ale snoubenec je tam chce, resp. považuje za nevhodné je nepozvat.
Odpovědět
Já souhlasím s holkama, pokud nemáte dobrý vztahy, tak je nezvěte. Na naší svatbu také nezveme spoustu členů našich rodin, protože s nimi buď nemáme vztah, nebo máme, ale není zrovna nejlepší. Chci si svatbu užít, tak proč zvát někoho jenom proto, že se to hodí? Ani mě nehne!
Odpovědět
@itstereza aha...je to pak tazsie, ked nie ste so snubencom za jedno 😉
Odpovědět
to nechápu.. proč zvát někoho, o kom řeknu, že ho nesnáším?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, radim vam z vlastni zkusenosti. Nechcete je? Nezvat!! My udelali ustupek a pozvali tchanova brachu. A ted toho litujeme. Dopadlo to tak, ze nam pokazil zaver svatby (byl na pres drzku cely vecer, ale pak to opravdu korunoval), nebavi se s nim tchan a je nastvany, manzelova babicka neverila svym usim (kdyz ji to tchan rikal), my ho nechceme ani videt a ani o nem slyset do konce zivota. Takze asi tak. Takze si to poradne promyslete, koho zvete a kde delate ustupky.
Odpovědět
Ahoj, ja nezvala sve dve sestry, nemame dobre vztahy, nevidame se, ublizili mi a nechtela jsem je tam, i kdyz se mama stavela na hlavu, ze jsme prece rodina, tak jsem si stala za svym.. Meli jsme malickou svatbu a proste se neumim pretvarovat, ze se nic nedeje, navic ve svatebni den.. A nelituji toho 🙂
Odpovědět
Ahoj. U mě jsem nepozval kvůli sporům jednu osobu z nejbližšího rodinného kruhu. Hodně na mě bylo tlaceno ať pozvu, ale celý den by byl pokazeny kvůli tomu že bych se pořád desil kdy se co přihodí a zkazí svatbu. Takže nezvat a svatba byla dokonalá.
Odpovědět
Článek se načítá
Myslím, že pokud se jedná o tetu a nechcete ji tam, nemusíte ji tam zvát, pokud tam nejde strejda nebo tak... Horší je to např. s partnery rodičů, sourozenců... Taky bych asi 3 lidi, co na naší svatbě budou, tam mít nemusela, ale co nadělat. Myslím, že si to i tka užijeme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?