Proč se mi nezobrazuje, co se mi líbí?

Když kliknu na fotku (např. v inspiracích) a označím "líbí se mi" proč se to nezobrazuje v "co se mi líbilo" ? Nebo jak jinak to mám udělat, abych některé fotky měla přístupné, abych je nemusela znova hledat ? děkuji za radu
Odpovědět
@subsomi Mám ten samý problém, systém těchto stránek se mi zdá poněkud nepřehledný, moc nechápu, jak to tu funguje. Ale to samé se stalo mi, klikla jsem si, co se mi líbí, ale v mém, co se mi líbí nemám nic.
Odpovědět
@spuldar Jo jo, tyhle stránky jsou fakt nepřehledné :-| a ani jsem tady nikde nenašla něco jako "návod na Beremese" :-S určitě by to mnoha nováčkům pomohlo, tak třeba, když si budeme chvíli stěžovat, tak něco takové zdejší admini vytvoří
Odpovědět
no mě spíš štve, že se mi nezobrazí, že někdo přidal koment v diskuzi, kde jsem taky komentovala! musela jsem si dané diskuze dát, že se mi líbí a pak to sama jak debošek sledovat, zda je něco nového........jinak co se týče fotek je lepší si to dát do oblíbenych a pak to máte vše pohromadě ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
holky taky bych potřebovala poradit, kde mám hledat, co jsem kde komentovala, kde jsem dávala "to se mi líbí", marně se snažím dohledat to v "co jsem komentovala", ale tam nic nemám :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?