POZOR! Podvodnice na Beremese.cz

Ahoj, ráda bych vás upozornila na jednu uživatelku, která vystupuje pod jménem Ivana Neral a účtem megabah310. Paní údajně žije v Německu a před pár dny ode mě chtěla koupit svatební šaty. Platbu mi měla poslat její banka Citizens Bank & Trust vedená na Floridě až poté, co šaty odešlu poštou a její bance sdělím číslo zásilky pro její sledování. V tu chvíli mi to celé (včetně jejího vystupování) začalo smrdět. Šaty jsem neodeslala a po důkladném hledání na internetu jsem ze zahraničních webů zjistila, že se jedná o podvod. Dokonce i web její banky je falešný. Je možné, že na internetu vystupuje i pod jinými jmény a e-maily, tak si na ni prosím dejte pozor. Děkuji, Helena
Odpovědět
Zde jsou její údaje, které mi poskytla. Name: Neral Ivana Address: Hauptstrasse 50 City: Neugersdorf State: Sachsen Country: Germany Zip Code: 02727 Phone Number: +15233811318 Od banky mi přišel tento e-mail: Dear, This is Citizens Online Bank Transfer department. We hereby want you to proceed and Ship out the package right now and reply us with the Postal Document Receipt/Tracking Number for the shipment verification so that we can activate and finalize the transfer of the 10,000.00CZK into your account immediately. Thanks for your cooperation with us and hope to serve you more better. Questions ? Write Us an E-mail {citizenbankandtrust@accountant.com}. V e-mailu se píše, že až odešlete číslo poštovní zásilky, peníze se uvolní z banky. Je to ale nesmysl!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ďakujeme za upozornenie, používateľa zablokujem. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy. Našich používateľov sme o podvodníkoch už niekoľkokrát informovali. Osobne neodporúčam reagovať na zahraničných používateľov a pochybné formy obchodu a spôsobu kúpy tovaru. Prípadne ak si niekto nie je istý, môže nás kedykoľvek informovať a my kupujúceho radi preveríme. 🙂 Miška
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?