Pozor na uživatelku jana1708

Dejte si všichni POZOR na uživatelku jana1708 !!! Před měsícem jsem jí zaplatila za boty z bazárku, které mi doteď neposlala a už pár týdnů ani nekomunikuje :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá rada, díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda že si to napsala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tarianna Ahoj, napiš to ještě na diskuzi s názvem Černá listina prodávajících a kupujících. Jinak holky, nevím, jestli někdy koukáte na Prostřeno (já jsem na nemocenské, tak koukám na všechno možné:-)), ale asi před 2 týdny tam byla nějaká Sandra Zuzelková od Pardubic a poté jsem narazila na diskuzi, že je to podvodnice, která si už asi 3 roky "vydělává" tím, že prodává různé věci (od kočárků po foťáky) tak, že si nechá poslat peníze, ale zboží už nepošle. Jsou o ní i stránky na Fb. Tak bacha na to.
Odpovědět
@majka220990 @pet23 @lucka2092 boty 18.10. dorazily, koho zajímá drama jak z filmu, nechť si počte v mém fotoblogu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tarianna Tak jsem si to všechno přečetla...no to je teda síla:-( A jak botky, jsou aspoň podle představ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho,tak to je vážně mazec :(
Odpovědět
@pet23 jj, botky jsou pěkné, sedí, přesně podle obrázku
Odpovědět
Profilova fotka
@tarianna No tak aspoň že tak:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
ahoj holky, pridavam dalsi mrchu, ktera si ode me nechala poslat boty za 1300 a stale nezaplatila, nekomunikuje, takze asi budu nucena podat trestni oznameni.. nemate s ni nekdo zkusenost? jeji nick je RYSKO, nyni je jako neaktivni...mam pouze jeji adresu...nekupovala nebo neprodavala neco?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?