Kde ste nechali vyvolávat svatební fotky?

30. říj 201750

Ahojki prosím o tipy kde kvalitně vyvolat fotky? A pokud nejsou některé fotky 100% zaostřené, aby mi nevyšly rozmazaný. ..
Děkuju moooc za tipy 😉

 • My jsme si je vyvolali v DMku, rozmazané není nic 🙂 popravdě ani nevím, kam jinam bych měla jít, klasické fotoprodejny, kde se dřív vyvolavalo i fotilo, tady u nás snad ani nemáme 🙂

 • Pokud fotka není zaostřená, vyvolání dost možná rozmazaný bude, nejde čekat nějaký kouzla 😃

  Jinak já bych asi radil vyhnout se Happy Foto a jiným nejlevnějším.

  Dobrou zkušenost mám se http://www.saal-digital.cz/fotografie/ patří ale mezi ty dražší a tak tam dělám spíš jen větší fotky u kterých ten rozdíl v kvalitě má smysl.
  Hodně precizní je taky FotoŠkoda https://www.fotoskoda.cz/vyvolani-fotografii/

  Malé 10x15cm objednávám ve Fotolab.cz kde si zvolte papír Premium, který je sice asi o korunu dražší než Standard, ale stojí za to.
  https://www.fotolab.cz/fotografie/digitalni-fotografie.html
  Objednávku uděláte pohodlně přes jejich web nebo program v počítači, fotky si pak vyzvednete skoro kdekoliv.
  Občas si na Fotolab u fotek někdo stěžoval že mu přišly červený nebo zelený, asi nějaká chyba a dá se to snadno reklamovat, já tam letos tiskl přes 6000 fotek a žádný problém nebyl.

 • @malinaphoto  děkuji za tipy fotka na počítači neni rozmazana vůbec, nechala sem dělat fotoknihu ve fotolabu a některé sou trochu mazlé.. Je to ten papir premium ten nejvyssi ale.matny možná je to tím. .

 • Sponzor fóra
 • @ellinkasebudevdavat  děkuju hodně lidí tam vyvolává 😉

 • @market119  Matný papír trochu ostrosti na fotkách ubere, to je pravda. Záleží v jakém stylu máte svatební fotky upravené, jestli hodně barevné a kontrastní, možná by byl lepší lesklý. Jestli spíš tlumenější barvy, víc se mi pak líbí matný i za cenu nižší ostrosti.

  Jinak na fotoknížky beru jedině SAAL.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat