Jaký filtr byste chtěly mít u jednotlivých kategorií v bazaru na BS?

23. led 201480

Ahoj,
v blízké době bychom rádi rozšířili filtry v kategoriích bazaru na beremese. Jednalo by se tedy o všechny v něm již existující kategorie.
Pokud bazar používáte, poraďte nám, jak by mohl podle vás filtr u jednotlivých kategorií vypadat. Např. barva, cena, značka (vypište prosím značky), velikost ( vypište prosím velikosti), apod. Dělení kategorií tedy necháváme na vašem uvážení a těším se, že společně nové dělení a filtrování věcí v bazaru na BS vymyslíme 🙂

Pokud se Váš nápad bude shodovat s nápadem, který v otázce již zazněl a nebo se vám jen tento nápad líbí, dejte like.
Bude fajn, když ale "neolajkujete" všechny příspěvky, ale jen opravdu ten nejvyhovující pro vás - jedině tak bude mít celá akce smysl 😉

Mějte se krásně a děkuji předem za vaše návrhy.
Jennyska

 • přidala bych ještě, zda je věc nová nebo použitá a délku vystavení, jinak souhlasím s již napsanými filtry - barva, cena, značka, velikost

 • Mně by vyhovovalo, kdyby tam bylo hledej jako ve fóru, vyfiltrovalo by mě to například jen deštník apod. Jinak s filtry vcelku souhlasím, jen nevím, zda i filtr značka, přijde mi trochu zbytečný.

 • Já bych tam zadala hledání podle klíčového slova v jednotlivých kategoriích. Teď, když hledám svícen, tak projíždím tisícpětsetstran i jiných výzdob, dekorací a doplňků, které mě vůůůůůůůůůůbec nezajímají.

  Edit - koukám, že @denisaho  už mě předběhla.

 • Sponzor fóra
 • Více bych ujasnila, co do které kategorie spadá, nyní je to nejasné. Např. patří dětské slavnostní boty také do kategorie Oblečení pro děti nebo do Svatební obuv?, pánská kravata do Svatebních módních doplňků nebo do Košile a vesty, apod.

 • Já bych uvítala barvu, velikost a taky jestli bylo zboží použito nebo ne

 • Já bych brala i filtr podle kraje nebo města. Jinak souhlasím s @denisaho 🙂

 • K tomu, co už teď existuje, bych MOC uvítala ještě město a vyhledávání dle klíčového slova. Díky. 😉

 • Bylo by možné filtr upravit na více možností najednou ?
  Např. velikost 86 a 92 (něco dětem sedí 86 a něco 92, tak musím hledat 2x), stejěn tak barvu sháním šampaň nebo ivory (takže opět musím hledat a sltrovat 2x), pokud by šlo zatrhnout více možností najednou určitě by to pomohlo (nejen mi).
  Děkuji

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat