Menu Forum

Fotograf 22.4.2017

3. únor 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
flafa
1
Registrovala se 2. února 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kolín.
  • Svatba byla 22. dubna 2017
fotoportrét
fotoportrét
flafa
1
Registrovala se 2. února 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kolín.
  • Svatba byla 22. dubna 2017
 Hledáme šikovného fotografa n naší svatbu 22.4.2017 - jsme z Kolína. Děkuji
2. únor 2017 v 09:44  •  Svatba byla v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
2. únor 2017 ve 13:53  •  www.jungwirth-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý večer, psal jsem již ve fóru Fotografové, tak snad se to někde potká emoticon.

Standa Matouš
3. únor 2017 ve 21:15  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí