Důvěryhodnost zájemce - pozor na podvod

15. dub 202090

Líbí se mi to

Dobrý den, na můj inzerát ohledně setu vlásenek se ozvala zájemkyně. Jméno má uvedené jako Maria Hynková Hynková a její email je mariakova009@gmail.com.
Chce nechat poslat zásilku do Londýna.
Děkuji

• Podle mě je to podvod už jen podle toho emailu. Hodně takových podobných emailu jsem tu už viděla. Vykašlala bych se na to. A když ne tak si nech poslat peníze předem. Ale podle mě ta doprava bude dražší než celé zboží.

• Dobrý den, já se připojuji, paní z této adresy mi psala včera - zásilka měla jít do Londýna, plus mi nabízela částku cca 3x vyšší, než je uvedena v inzerátu...určitě je to podvod..

• Dobrý den, taky mám od paní zprávu, a moc se mi to nezdálo. Díky za příspěvek.

• Sponzor fóra
  • Taky se připojuji - neodpovídat 😉

• Dobírka v rámci ČR nebo převod peněz na účet při posílání do zahraničí před odesláním. Jinak ne.

• Dobrý den, taky mi píše, napsala jsem dotaz na admina.. Ze se mi to nezdá.. A dnes další zájemce z ciziny.. Vše nedůvěryhodné. P.

• Ahojte,

ďakujeme za upozornenie. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy. Jediná cesta je nám nahlasovať novo vzniknuté profily a e-mailové adresy a preveriť si záujemcu skôr, ako mu poskytnete údaje či nedajbože odošlete peniaze alebo tovar.

Našich používateľov sme o podvodníkoch informovali prostredníctvom článku, ktorý pravidelne pridávame do sekcie Vybrali sme, kde si ho nájde a prečíta väčšina používateľov. V článku nájdeš o tomto probléme viac informácií.

Prečítať si ho môžeš tu: http://www.beremese.cz/blog/jana_martish/article/pozor-na-podvody-v-bazari-etozah/

Prípadne sa môžeš zapojiť do diskusie, ktorá na túto tému vznikla, a pridať svoju skúsenosť.

Prajem pekný deň.

• Zdravím, také se přidávám a děkuji, že jste tento email sem avizovali: mariakova009@gmail.com . Dokola píše zda prodávám, bez pozdravu, blokuji. hezký den všem. 😉

• Taky mám od ní zprávu..jedná nějak zvláštně .......chvilku česky pak nějak maďarsky......divné....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?