Dary, co nepotřebuji? Jak to napsat na beremese?

Profilova fotka
Poradíte mi někdo? Když napíšu do seznamu věcí, které nechceme větu, která je oddělená čárkama a potřebovala bych ji mít v celku, tak se mi to ve finále dá do odrážek a nedává to pak ten správný smysl.
Odpovědět
My sice seznam daru delat a davat nebudeme, jelikoz stejne vsichni spis chteji prispet/darovat finance. Ale preci jen odpovim :) Prijde mi divne delat seznam co chceme a co taky nechceme. Spis bych to na Tvem miste udelala tak, ze bych udelala seznam co bychom chteli a pokud jde nekde treba v uvodu dat ciste text, tak tam napsat ze jine dary budou proste nevhodne ci uz proste mate :) anebo udelej dar/nedar - ze vse ostatni mate a hotovo :) Jinak nerozumim jak oddelena carkama, asi jsem natvrdla ;)
Odpovědět
vankovsti asi myslela ten seznam svatebních darů, co je tady na beremese...je tam i možnost napsat dary, který dostat nechceme. V tom případě si myslím, že to jinak než s těma odrážkama nejde. Jestli o tom chceš napsat větu (text), tak bych to napsala do toho pole se všeobecnými informacemi...a pak už jen dary, které chcete.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?