Chceš si zasoutěžit se svou svatební fotografií,která se může stát Profilovou fotkou Beremese na FB?

Profilova fotka
WOOOOOOOOOOOOOW!!!!! Je super kolik se Vás do soutěže s tak úžasnými fotografiemi zapojilo!!! A proto jsme vybrali od každé z Vás jednu fotku!!! :) Už nyní můžete hlasovat a sbírat hlasy svých známých, kamarádů a přátel zde: http://www.facebook.com/media/set/?se... Hodně štěstí!!!! Vaše Jennyska Ahoj nevěsty! Na Facebooku beremese nám stále chybí hlavní, profilová fotka, kterou bychom tam rádi měli, ale ještě jsme nenašli tu pravou. Proto jsem se rozhodli, že bychom rádi oslovili právě Vás! :) Spousta z Vás má totiž už svá svatební alba a v každém z nich jsou krásné fotografie. Pošlete nám tedy přímo zde max.3 vlastní fotografie, které považujete za ty nejlepší a my z nich vybereme 5ks, které umístíme do alba na Facebooku beremese a spustíme hlasování o nejlepší fotografii, která se po celý měsíc stane PROFILOVOU fotografií!!! HLASOVAT SE BUDE JEN NA FACEBOOKU BEREMESE, NE ZDE. Tuto soutěž budeme vyhlašovat na měsíce červen, červenec, srpen, září a říjen, protože chápeme, že by se možná rády zúčastnily i ty nevěsty, které ještě svatbu do této chvíle neměly. ;-) Klidně vkládejte foto, ikdyž jste svatbu měly před několika lety. Nerozhoduje měsíc ani rok svatby. Pochlubte se tedy svými nej fotografiemi! Možná právě Vaše fotografie bude TA Profilová! :) Dnes, tj. 1.6.2012 ve 12,30 jsme ukončili vkládání fotografií. 5 nejlepších postoupí odpoledne do hlasování na facebook BS. Sledujte facebook! Možná Vás překvapí právě Vaše fotografie, pro kterou budete moci hlasovat :) Jennyska Asmira team PS: Na fotce může být s nevěstou ženich, svatebčané, zábava, výzdoba,...zkrátka cokoli z Vaší svatby!!! Fantazii Vašemu výběru meze neklademe :)
Profilova fotka
jelikoz jsem premyslela kam asi tak asi sem dat foto tak je davam treba se i na nas usmeje nekdy stistko
Profilova fotka

Tak nech je sranda :-)

:-)
Profilova fotka



Profilova fotka

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka

Profilova fotka
Já chci taky soutěžit ;-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Proč ne x-)
Profilova fotka

Profilova fotka

Profilova fotka
zkusit se má všechno :)
Naše svatba
Profilova fotka
:-) :-N

Profilova fotka

Profilova fotka

Profilova fotka

Tak já se teda taky přidám 8-)
Profilova fotka
My dva... :-)

1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?